Trail Blazersi su izjednačili seriju 2-2 s Nuggetsima

Koji Film Vidjeti?

Portland Trail Blazersi su se suočili s Denver Nuggetsima u Moda Centru za 4. utakmicu nakon što su izgubili od Nuggetsa u prethodne dvije utakmice.

Blazersi su u subotu navečer pobijedili Nuggets sa 115:95.

Blazersi su pobjedom sada izjednačili seriju 2-2 iza briljantnog šuta Normana Powella.

Blazersi su imali slab rezultat od svog ključnog igrača Damiana Lillarda, ali s pojačanjem Powella i drugih igrača Blazersa, Blazersi su došli do pobjede.

Norman je imao jedan od najboljih bodova u karijeri koji je postigao noć u karijeri.

U međuvremenu je Carmelo Anthony pobjedom proslavio rođendan.

S druge strane, Nikola Jokić vodio je Nuggets i završio s jednim od najgorih bodova u ovoj sezoni.

Blazersi su počeli s vodstvom u prvoj četvrtini i dominirali Nuggetsima tijekom cijele utakmice te su na kraju noć završili pobjedom.

Portland je počeo jako u prvoj četvrtini.

Norman Powell postigao je polaganje za početak utakmice za Blazers.

Michael Porter Jr izgubio je loptu od Powella, pa je Powell dobio još jednu kantu s druge strane i četiri boda prednosti za Blazers.

Jusuf Nurkić tada je pao polaganje što je dovelo do serije 6-0 s više od minute u četvrtini.

Austin Rivers napokon je zabio bodicu za nuggets iza linije za tri boda.

Aaron Gordan je nakon toga ispustio još jednu kantu. Facundo Campazzo je odbio dodavanje Nikoli Jokiću za zakucavanje i tako smanjio vodstvo.

Powell je tada ispustio tricu, produživši opet vodstvo. Austin Rivers također je odgovorio tricom.

CJ McCollum je tada na trojku Powella ispustio tricu.

Michael Porter jr ispustio je trojku s desne strane i smanjio vodstvo unutar boda.

Nurkić je ispustio polaganje, dajući prednost od četiri boda na pola četvrtine.

Powell je tada ispustio tricu preko Aarona Gordona, produživši vodstvo na sedam bodova.

CJ je ispustio još jednu tricu, što je dovelo do 9-0 serije s 4:17 preostalih u četvrtini.

Monte Morris je tada ispustio polaganje, a Nurkić je odgovorio uz pomoć plivača.

Nakon toga, Morris je ispustio ubačaj JaMychala Greena iz trojke. Jokić je potom ispustio skakača, smanjivši vodstvo na šest bodova s ​​manje od dvije minute igre do četvrtine.

Carmelo Anthony tada je pao tricu, Jokić je nakon toga oborio zakucavanje.

A Nurkić je uzvratio plovcem. Četvrtina je završila 32-24 s Trail Blazersima u vodstvu.

Blazersi su nastavili dominirati u drugoj četvrtini.

Green je ispustio kantu na promašaj Paula Millsapa, započevši četvrtinu za Nuggets.

Anthony je tada ispustio skok srednjeg dometa, a Green je uzvratio tricom.

Markus Howard tada je pao tricu, smanjivši vodstvo na dva boda s 8:30 minuta preostalih u drugoj četvrtini.

McCollum je smislio skakač, a Morrisova propusnica Greenu za plovača dala je drugu kantu.

Green je ponovno došao do nove kante, izjednačivši utakmicu na 36-36 sa 7:15 minuta preostalih u četvrtini.

McCollum je brzo odgovorio uz pomoć plutača koji je preuzeo vodstvo.

Robert Covington ispustio je polaganje na McCollumovu propusnicu. Nurkić je pao u položaj za postavljanje.

Imali su 38-42, a u četvrtini ostalo 3:36.

Powell je nakon toga ispustio još jednu tricu, povećavši vodstvo na sedam bodova.

Damian Lillard ispustio je drugu kantu tik unutar luka za dvotočku.

McCollum je zatim udario u kantu sa stakla i preuzeo vodstvo od 10 bodova.

Blazersi su nastavili dominirati Nuggetsima jer je Nurkić ispustio plovak.

Michael je na Jokcovo dodavanje ispustio tricu. Covington je zatim odgovorio tricom.

Jokić je potom pogodio skakača s preostalih 44,2 sekunde u četvrtini.

Četvrtina je završila rezultatom 47-57, a Blazersi su poveli 10 bodova.

Blazers eksplozivna treća četvrtina.

McCollum je izveo prekršaj ispuštajući jednoručnog skakača. Powell je potom spustio polaganje preko Jokića.

Covington je tada pao tricu, poveo je 20 poena uz 10:28 preostalih u četvrtini.

Gordan se zatim odvezao ravno do ruba, ispustivši kantu.

Powell je ispustio skakača srednjeg dometa, a Jokić je odmah nakon toga došao do kante.

Nurkić je poricao Gordana na obodu. a Powell je došao do drugog skakača na drugom kraju.

Jokić je na ubačaj Campazza ispustio tricu.

McCollumov skakač je otprilike na pola četvrtine doveo 21 poen prednosti.

gdje je matt hasselbeck išao na fakultet

Campazzo je nakon toga odgovorio polaganjem.

Powell je odgovorio zakucavanjem na Lillardovo dugo dodavanje. Anthony je smislio skakača srednjeg dometa.

Morris je pao, a Anfernee Simons je odgovorila tricom.

Carmelo je pao tricu s 2:23 minute preostale u četvrtini, donoseći 30 poena prednosti.

Imali su 58-91 s manje od dvije minute za igru ​​u drugoj četvrtini.

Carmelo se dosjetio, a Millsap je zatim odgovorio kantom na Morrisovu promašu.

Millsap je potom izveo prekršaj, ispustivši plivača s otprilike 24 sekunde preostale u četvrtini.

Treća četvrtina završila je 66-93, a Blazersi su iskoristili 27 poena prednosti.

Dominirajući Blajzeri pobjeđuju nad Nuggetsima.

Powell je četvrtu četvrtinu započeo tricom, povevši 30 poena odmah na početku.

Millsap je izveo prekršaj nakon što je ispustio kantu. Powell je tada izveo prekršaj, ispustivši flotera.

Morris je tada ispustio tricu, a Campazzo je srušio tricu na sljedeći posjed.

Imali su 78-99, a 7:46 je ostalo u posljednjoj četvrtini.

Simons je ispustio plovak iznad Campazza.

Vlatko Cancar je zatim odgovorio kantom izvlačeći pritom prekršaj.

McCollum je ispustio polaganje i Morris je odgovorio s kantom.

Nakon toga, McCollum je odgovorio skakačem. Powell se odvezao ravno do ruba, a JaVale McGee mu je to odbio na rubu.

Howard je ispustio tricu. Derrick Jones Jr. promašio je tricu, a T.J. Leaf je otkucao svoju gospođicu.

Imali su 89-110, a preostale su još dvije minute u četvrtini.

Howard je tada ispustio tricu i T.J. uzvratio skakačem.

Nassir Little blokirao je McGeeja na rubu.

Shaquille Harrison tada je ispustio tricu s manje od minute igre za igru.

Nakon toga, Derrick je ukrao loptu i odvezao se ravno do ruba s druge strane, te ispustio zakucavanje s preostalih 20 -ak sekundi.

Četvrtina je završila 95-115 s Blazersima koji su izbacili Nuggets.

Bodovanje vrhunaca.

Obje momčadi vidjele su relativno niske rezultate od svojih ključnih igrača, a Damian Lillard je ubacio samo 10 bodova za Blazers.

Slično, Nikola Jokić sa 16 bodova ima najlošiji skor ove sezone.

No, u slučaju Blazersa drugi su igrači istupili jer su dali doprinos svojoj momčadi umjesto Lillarda.

Norman Powell predvodio je Blazers, ispuštajući svoju karijeru u visokom doigravanju s 29 poena uz 2 skoka i asistenciju.

Napravio je četiri trice i bio je 11 od 15 od poda.

Volim ove vrste igara, vrste trenutaka. Kad uđete u doigravanje, jedino što je važno je pobjeda, a meni kao igraču to mi je jedino bilo važno, rekao je Powell nakon utakmice.

Dok je CJ McCollum pao 21 poen uz 4 skoka i 8 asistencija.

Jusuf Nurkić ispustio je 17 poena uz 6 skokova protiv svoje bivše momčadi.

Znamo što je na liniji. To je bila naša igra. Morali smo to imati, rekao je Nurkić.

A Carmelo Anthony proslavio je svoj rođendan, ispuštajući 12 poena, 3 skoka i asistenciju s klupe.

Unatoč tome što je noć imao slab rezultat, Damian je noć završio s 10 asistencija i 8 skokova.

S druge strane, Nikola Jokić završio je noć vodeći Nuggets sa 16 poena, 9 skokova i asistencijom.

Facundo Campazzo je pao 12 poena, 2 skoka i 7 asistencija.

Dok drugi početnici nisu uspjeli zabiti dvoznamenkasto.

Monte Morris je predvodio klupu Nuggetsa, zabivši 12 poena, 3 skoka i 4 asistencije.

JaMychal Green izgubio je 11 poena, 5 skokova i 2 asistencije.

S obzirom da je serija ponovno izjednačena, u utorak se suočavaju u Ball Areni u Denveru.