Biografija Marcusa Derricksona: Karijera, ljubavni život i neto vrijednost
Marcus Derrickson jedan je od najprizemnijih igrača na koje ćete ikada naići. Mirna i ležerna, ali cool osoba američki je profesionalni košarkaš koji igra za Busan KT Sonicboom Korejske košarkaške lige (KBL).
Marcusov prvi okus profesionalnog sna došao je kada su ga Golden State Warriorsi uvrstili u NBA draftu 2018. godine. Osim toga, on je sportaš prikladne osobnosti koji teži hladnom načinu života.

Marcus Derrickson
Do danas je igrao za timove poput Golden State Warriorsa, Santa Cruz Warriorsa, College Park Skyhawksa i Busan KT Sonicbooma. Prije nego što dublje zaronimo u život, karijeru i povijest igrača, prijeđimo na neke brze činjenice.
Brze činjenice
| Puno ime | Marcus Derrickson |
| Datum rođenja | 1. veljače 1996. godine |
| Mjesto rođenja | Washington DC. |
| Nadimak | Doc |
| Religija | kršćanstvo |
| Nacionalnost | američki |
| Etnička pripadnost | Crno |
| Horoskopski znak | Vodenjak |
| Dob | 25 godina (do 2021.) |
| Visina | 2,01 m |
| Težina | 250 lb (113 kg) |
| Boja kose | Crno |
| Boja očiju | Crno |
| Izgraditi | Atletski |
| Očevo ime | Reginald Derrickson |
| Majčino ime | Wendy Derrickson |
| Braća i sestre | Brat, Reginald Derrickson, i dvije sestre, Nichelle Derrickson i Nicole Derrickson |
| Obrazovanje | Pavao VI katolik (Fairfax, Virginia) Akademija Brewster (Wolfeboro, New Hampshire) Georgetown Hoyas muška košarka (2015.-2018.) |
| Bračni status | Nepoznato |
| Žena | Nepoznato |
| Profesija | Košarkaš |
| Položaj | Snaga Naprijed |
| Broj dresa | 32 |
| Pripadnosti | Golden State Warriorsi (2018.-2019.) Ratnici Santa Cruza (2018.-2019.) College Park Skyhawks (2019.-2020.) Busan KT Sonicboom (2020.-danas) |
| Aktivne godine | 2013.-danas |
| Neto vrijednost | Plaća 78.523 dolara |
| Društveni mediji | |
| Zadnje ažuriranje | 2021 |
Marcus Derrickson | Fizičke značajke
Derrickson je visok muškarac od 2,01 m, težak 113 kg. Ima iscjepan stas s tenom boje čokolade i dodaje mu to, ima tamno crne oči i crnu kratku kosu. Osim toga, malo je bucmast i ima tetovaže.
Marcus Derrickson | Rani život i obitelj
Derrickson je rođen 1. veljače 1996. od svojih roditelja Reginalda Derricksona i Wendy Derrickson. Odrastao je u Washingtonu, zajedno sa svojom braćom i sestrama, Reginaldom, Nichelle i Nicole.
Osim toga, on potpada pod zvjezdani znak Vodenjaka. Međutim, nema daljnjih podataka o danima njegova djetinjstva.
Marcus Derrickson | Početna karijera
Karijera u srednjoj školi
Derrickson je pohađao katoličku srednju školu Paul VI u Virginiji, gdje je počeo igrati košarku i tri godine služio srednjoškolskom timu.
U mlađim je godinama bilježio prosječno 11,8 poena po utakmici dok je bio imenovan u All-Met Team, a Panthers je doveo do dva naslova Washington Catholic Athletic Conference.

Katolička gimnazija Pavla VI
Kasnije je prebačen na Akademiju Brewster na posljednje godine studija, gdje ga je Rival.com svrstao na 81. mjesto ukupne perspektive u svojoj klasi. U listopadu 2013. upisao je Georgetown College.
Fakultetska karijera
Dok je Marcus tijekom prvih godina bilježio 7,1 poen i 4,5 skoka po utakmici, za svoje druge godine bilježio je u prosjeku 8,3 poena i 4,4 skoka po utakmici.
Osim toga, upravo u početnim godinama, imenovan je u Drugi tim All-Big East. Bio je to vrhunac njegove karijere.

Derrickson dok je svirao za Georgetown College
Za 2018. godinu Marcus je 20. siječnja započeo s najvišom karijerom od 27 bodova, protiv pobjede nad St. Johnom u dvostrukim produžecima. Pred kraj sezone borio se s ozlijeđenim desnim gležnjem, što je na kraju otkupilo Villanova.
Do kraja svoje juniorske sezone imao je u prosjeku 15,9 poena i 8,1 skok po utakmici, što ga je svrstalo na drugo mjesto u timu u obje kategorije u odnosu na Jessie Govan.
Da ne spominjem, bio je u prvom strijelcu s tri poena s pokušajem od 46,5 posto. U međuvremenu, odlučio je ući u NBA draft jer je odustao od starijih godina.
Marcus Derickson | Profesionalna karijera
Karijera u NBA i G ligi
Golden State Warriors i Santa Cruz Warriors (2018. - 2019.)
Marcus je prvi put pokušao na NBA draftu 2018. godine. Međutim, nitko od NBA timova nije ga draftirao. Ipak, Golden State Warriorsi su bili zainteresirani za njega i potpisali su ga.
Dana 20. rujna 2018. potpisao je ugovor s Warriorsom o kampu za obuku pružajući im izvanrednu solidnu predsezonu. Dana 13. listopada State Warriors pretvorili su svoj ugovor u dvosmjerni ugovor sa svojim podružnicom NBA G lige, Santa Cruz Warriorsima.
Nakon toga, Marcus je debitirao u G ligi protiv Northern Arizona Suns, gdje je pridonio 20 koševa u šutu 7 od 10, tri skoka i tri asistencije u pobjedi 118-108.

Marcus u dresu Golden State Warriorsa
Slično, njegov najbolji NBA debi također je ostvario pobjedu 116-100 10. studenog 2018., gdje je u 6 minuta protiv Brooklyn Netsa postigao 2 poena i 1 skok. 12. prosinca postigao je 37 efikasnosti u karijeri u pobjedi Santa Cruza na gostovanju protiv Eriea, 100-101.
U međuvremenu je imao 27 poena, 13 skokova (vrhunac karijere) i 4 asistencije. Isto tako, istog dana zabilježio je karijeru od 6 asistencija tijekom pobjede Santa Cruza na gostovanju protiv Frisca, 89-121.
Ako ste zainteresirani za kupnju košarkaških dresova, kliknite ovdje >>
Stoga finale NBA lige 2019. nije uspjelo Warriorsima jer su poraženi u 6 utakmica od Toronto Raptorsa. Dana 3. ožujka 2019. ostvario je karijeru od 3 bloka i 3 bloka u pobjedi protiv Southavena 93-114.
koliko su stare kćeri blizanke Steve Harvey
College Park Skyhawks (2019. - 2020.)
Dana 23. kolovoza 2019. Atlanta Hawks potpisala je s Derricksonom ugovor o izložbi 10 (NBA kup kupa). Međutim, odustali su od Marcusa 18. listopada 2019. godine, čime su se potpisali s popisom podružnica Hawksove G lige, College Park Skyhawks.
Tijekom svog mandata u College Park Skyhawksu imao je u prosjeku 13,1 poen, 5,3 skoka i 1,8 asistencija tijekom 27,8 minuta po natjecanju. Odigrao je ukupno 40 utakmica tijekom regularne sezone G-lige 2019-2020.

Atlanta Hawks
Nadalje, 12. studenog zabilježio je vrhunsku sezonu s 31 bodom u 37 minuta protiv Long Island Netsa.
Protiv Capital City Go-Goa 12. prosinca objavio je 11 skokova u sezoni u 32 minute, dok je 29. prosinca dao 29 asistencija u sezoni u 4 minute protiv Maine Red Claws.
Sveukupno, u vremenskom okviru od 40 utakmica, postigao je svoj dvoznamenkasti rezultat uz 3 dvostruka parova. Unatoč impresivnom uspjehu, odrekli su ga se 4. ožujka 2020.
Korejska košarkaška liga
KT Sonicboom (2020. -danas)
Napredujući, Derrickson je 26. lipnja 2020. kao njihov popis imao posla s Busan KT Sonicboom. S timom je održao bod od 18,9, 10,2 skoka i 6,2 asistencije.
Izdvajamo i postignuća
- Drugi tim All-Big East 2018
Marcus Derrickson | NBA statistika
| Godina | Opće prakse | GS | MPG | % FG | 3P% | FT% | RPG | APG | SPG | BPG | PPG |
| Karijera | jedanaest | 0 | 6.1 | .485 | .500 | .800 | 1.2 | .1 | .0 | .1 | 4.2 |
Marcus Derrickson | Neto vrijednost i plaća
Iako je Marcusova neto vrijednost nepoznata, procjenjuje se da je njegova prosječna plaća 78 523 USD . Osim toga, on je iskusan igrač koji je igrao u NBA i Korejska košarkaška liga .
Stoga se sa sigurnošću može reći da je sada plaćen više od toga. Iako neki izvori tvrde da je njegova neto vrijednost gotova Milijun dolara , to još nije potvrđeno.
Marcus Derrickson | Ljubavni život i društvene mreže
Derrickson je svestran i hladan igrač na terenu; međutim, to je još uvijek misterij što se tiče njegova osobnog života. Stoga, ako prođemo kroz njegovu Instagram postova, možemo ga vidjeti kako obasipa ljubav prema svojoj kćeri.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu
Košarkaš je završio 3,6 tisuća sljedbenike na Instagramu. Podijelio je i nekoliko fotografija svojih rutina vježbanja. Isto tako, moćni napadač ima nekoliko slika na košarkaškom igralištu u dresu Warriorsa.
Osim toga, on nema Twitter ručku. Slično, nije aktivan ni na Facebooku.
Uobičajeni upiti:
Gdje je Marcus Derrickson otišao na fakultet?
Derrickson je otišao na fakultet u Sveučilište Georgetown, koji se nalazi u Washingtonu D.C. Bio je izuzetan igrač za Georgetown Hoyas muška košarkaška reprezentacija.
Gdje je sada Marcus Derrickson?
Marcus je na Busan KT Sonicboom , Profesionalni košarkaški tim iz Busana. Trenutno igra u Korejskoj košarkaškoj ligi.
Koliko je utakmica Marcus Derrickson bio na popisu Warriorsa?
Snažni napadač pojavio se u pet predsezonskih utakmica za Golden State. Osim toga, bio je dvosmjerni igrač Warriorsa.
Nadalje, prema NBA uputama, timovima je dopušteno potpisati igrače na dvosmjerne ugovore 15 ljudi popis redovne sezone.
Za koji Pro-NBA tim igra Marcus Derrickson?
Košarkaš je igrao za NBA momčad Golden State Warriors iz 2018.-2019.











