Vijesti Iz Premier Lige

West Brom 1-1 Wolves: Ukupno izvješće

Koji Film Vidjeti?

West Brom je došao s leđa kako bi na svom terenu pronašao remi 1: 1 protiv rivala Wolvesa, ali jedan bod ih je odbio. Izjednačenje Mbaye Diagnea vjerojatno neće biti dovoljno za spas ekipe Sama Allardycea

Otkazan je gol Mbayea Diagnea u drugom poluvremenu Fabio Silva 'Sreća u prvom poluvremenu. Ali remi je značio Sam Allardyce Momčad je imala četiri boda iz sigurnosti, preostale su četiri utakmice.

Vukovi su imali puno nogometa tijekom cijele sezone. Međutim, njihova slabost očitovala se kao Nuno Espírito Santo 'Forma s vremenom nije uspjela izdržati pritisak West Broma.

Dok je kiša padala na zemlju, obje momčadi trebalo je neko vrijeme da uđu u bilo kakav ritam. No, momčad Vukovi dobili su prvu priliku kad je Romain Saiss krenuo ravno prema Samu Johnstoneu.

Gosti su bili zaduženi za veći dio prvog dijela, dok je Nelson Semedo iznudio puno bolju obranu. Zatim je vratar Baggiesa u prvih sat vremena prije nego što je Vitinha okušao sreću.

West Brom dok se približavao proboju. Bilo je kasno na pola, kad je kratki kut pronašao put do Diagnea na udaljenoj stativi. Međutim, mogao je samo preusmjeriti gol, a ne mrežu.

koliko zarađuje kirk herbstreit

Skupo bi se pokazalo za nekoliko minuta kad Vukovi vode u šaljivim situacijama s druge strane, nakon razigrane igre u kojoj su Owen Otasowie i Vitinha.

Kyle Bartley izgledao je kao da će se povući, ali njegov se trud svalio na Silvu. Preskočio je Johnstonea u mrežu Albiona. Na veliko zadovoljstvo mladog napadača koji je na kotačima slavio.

Portugalac se trudio smanjiti zaostatak koji je ostavio Raul Jimenez. Ali ovo mu je bio drugi pogodak protiv najvećih rivala Wolvesa, štoviše, osim što je opravdao njegov povratak u prvu momčad.

Jedina promjena tijekom pauze bio je stariji Mike Dean, zadužen za suca u drugom poluvremenu nakon ozljede Paula Tierneya. No, bilo je pomaka u domaćoj momčadi.

West Brom je sve bacio na Vukove.

West Brom je početkom drugog dijela sve bacio na Wolvese. S vratarom Rui Patricioom koji je napravio dvije sjajne asistencije gdje se izjednačenje činilo neizbježnim.

Prije svega, impresivni Matheus Pereira skliznuo je loptu do Conora Townsenda, da bi branič pucao pogodak vrlo blizu Patricioa pod kutom.

vijest o lisici 2 detroit jutarnja uloga

West Brom vs. Vukovi (Izvor AsumeTech)

West Brom vs. Vukovi (Izvor: AsumeTech)

Nakon toga, dobrim radom zamjene Mattyja Phillipsa, Sam Gallagher pronađen je u svemiru na samo maloj udaljenosti. Tako je veznjak mogao vidjeti kako je njegov trud završen.

Cilj je napokon stigao samo sat vremena kasnije kada je Diagne ostao neoznačen u središtu gola da se mirno uputi kući iz Townsendovog lijevog dvorca.

Dok su obje momčadi jurile pobjednički gol, otvorilo se otvoreno finale dok se kiša spuštala na Hawthornsove jame. No, nijedna strana nije imala kvalitete stvoriti još jednu jasnu priliku kasnije.

Rezultat znači da je West Brom dobio najbolju utakmicu Black Country sezone, pobijedivši u Molineuxu u siječnju. No, kasniji revanš igre sada se čini malo vjerojatnim.