Utah Jazz pronalazi pobjedu nad mladim timom Grizzliesa u 3. igri

Koji Film Vidjeti?

Najbolje postavljena momčad Utah Jazz ima igrače s većim iskustvom doigravanja, dok je momčad Memphis Grizzlies puna mladih igrača bez puno iskustva u doigravanju.

Unatoč iskustvu, Grizzliesi daju teška vremena jazzu.

Isto se pokazalo u 3. utakmici doigravanja dviju momčadi s obje borbe za pobjedu do posljednje minute četvrtine.

Jazz je ipak došao do konačne pobjede nad mladim Grizzliesima.

Pobijedili su Grizzlies 121-111, poveli seriju 2-1.

Mike Conley i Donovan Mitchell doveli su Jazz do pobjede.

S druge strane, Ja Morant nastavio je svoju povijesnu noć zajedno s Dillonom Brooksom kako bi Jazz držao na prstima unatoč gubitku.

Jazz je krenuo snažno, poveo u prvoj četvrtini.

Donovan Mitchell pronašao je Rudyja Goberta za preokret kako bi započeo četvrtinu.

Zatim je ispustio polaganje sljedećeg posjeda.

Dok Ja Morant postavlja Jaren Jackson Jr. za tricu.

Imali su 7-3 oko dvije minute u četvrtini, a Jazz je poveo četiri poena.

Dillon Brooks tada je smislio skakača, a Royce O’Neal uzvratio je tricom.

Mike Conley ispustio je tricu na sljedećem posjedu.

Kyle Anderson srušio je skakača preko Mitchella.

Mitchell je tada brzo uzvratio tricom. Morant je ispustio polaganje.

Imali su 18-9 oko polovine četvrtine, a Grizzliesi su zaostajali za Jazzom za devet razlike.

Brooks je odmah nakon toga došao do skakača, a Morant do flotera, smanjujući vodstvo s manje od pet minuta u četvrtini.

O’Neal je srušio još jednu tricu i Ja Morant je brzo došao do kante s druge strane.

Nakon toga, O’Neal je pogodio još jednu tricu povećavajući vodstvo na 9 koševa s 2:20 preostalih u prvoj četvrtini.

Morant je tada odustao, a Jordan Clarkson odgovorio je skakačem.

Joe Ingles srušio je tricu s preostalih 53,3 sekunde.

Georges Niang ispustio je tricu, a Rudy Gobert blokirao je Ja Moranta na rubu.

Četvrtina je završila 22-34, a Jazz je poveo 11 poena.

Jazz je i dalje dominirao Grizzliesima u drugoj četvrtini.

Rudy Gobert započeo je drugu četvrtinu zakucavanjem na dodavanju Conleyja.

Tyus Jones srušio je tricu, a Anderson je došao do kante na sljedećem posjedu.

Conley je brzo ispustio tricu, a Grayson Allen uzvratio tricom.

Jazz je poveo 12 bodova, a preostalih 8:20 u četvrtini.

Conleyev lob prema Gobertu produžuje vodstvo za Jazz.

Allen je ispustio tricu, a Mitchell je uzvratio polaganjem.

Morant je srušio tricu i došao do zakucavanja od 360 stupnjeva na dodavanju Brooka.

O’Neal je tada ispustio tricu, a Brooks je uzvratio plovkom.

Mitchell je tada srušio tricu izvukavši prekršaj.

Brooks se potom odvezao ravno do koša za plovak na promašaju Jazza.

Clarkson je srušio tricu, a Brooks je uzvratio polaganjem.

Conley je ispustio tricu, a Bojan Bogdanović došao je do trice.

Grayson Allen uzvratio je tricom, a Anderson je skrenuo dodavanje Jazza i ispustio raspored s druge strane.

Četvrtina je završila 62-51, a Jazz je opet poveo 11 poena.

Jazz je nastavio voditi u trećoj četvrtini.

Conley je treću četvrtinu započeo tricom. Morant je pucao u skakača, ali promašio je i Jonas Valanciunas dao je napojnicu.

Valanciunas je potom ispustio skakača, a Conley je uzvratio tricom.

Također je dao otkaz propuštenom polaganju Jarena Jacksona.

Imali su 68-59, preostalo je 9 minuta u četvrtini, jer je Valanciunas ispustio vlastiti promašaj.

Brooks je ispustio tricu, a Mitchell je naknadno ispustio kantu.

Jackson se odvezao do ruba i završio s polaganjem.

Brookov spin skakač smanjio je vodstvo Jazz-a na šest bodova na pola četvrtine.

Mitchell je potom smislio polaganje produžujući vodstvo.

Desmond Bane pogađa tricu dovodeći utakmicu do pet poena.

A Mitchell je uzvratio skakačem.

Allen je na dodavanje Moranta došao do trice, zaostavši za Jazzom na četiri razlike s manje od četiri minute.

Bogdanović je uzvratio udarcem iz igre i tricom na sljedećem posjedu.

Clarkson je ispustio još jednu tricu povećavajući vodstvo na 12 poena.

Morant je tada smislio skakača.

ima li Stephen kovač kćer

Bilo im je 80-90, ostalo im je 1:41 da igraju u četvrtini dok je Morant namjestio Andersona za tricu.

Gobert je smislio kantu nakon što ju je zamalo izgubio od Grizzliesa.

Clarkson je srušio povratnu trojku s 6,3 sekunde na satu.

Četvrtina je završila 96-85, Jazz je poveo.

Jazz je do pobjede došao u posljednjoj četvrtini.

Bilo je 96-89 s otprilike dvije minute u četvrtoj četvrtini

Jones pogađa tricu, ali promašuje je, a onda je Anderson na kraju smanjio vodstvo na tri boda s manje od devet minuta preostale četvrtine.

Clarkson je tada odustao, a Allen je uzvratio polaganjem, a Gobert ga je čuvao.

Allen je potom ispustio tricu na sljedećem posjedu, izjednačivši utakmicu s manje od osam minuta do početka.

Mitchell se dosjetio, ali promašio je i Gobert je ispustio promašeni udarac.

Morant je brzo smislio kantu s druge strane.

Conley je tada ispustio tricu, a Morant se vratio i tricom.

Imali su 105-103 s Jazzom u vodstvu na polovici četvrtine.

Brooks je potom smislio skakača, ponovno izjednačivši utakmicu.

Grizzlies su napokon poveli 105-107 s 4:52 preostalih u igri.

Conleyev lob prema Gobertu opet je vezao utakmicu.

Imali su 107-109 s Grizzliesima u vodstvu jer je Mitchell izvukao prekršaj, ispustivši kantu i poveo bod.

Mitchell je nakon toga ispustio golemu tricu, a Gobert je izvukao prekršaj, ispustivši kantu.

Gobert je odbio Jacksona točno na rubu.

Jazz je napravio seriju 12-0, završivši utakmicu pobjedom nad Grizzliesima 121-111.

Donovan Mitchell i Mike Conley zabilježili su pobjedu za Jazz.

Jazz je počeo jako voditi s 11 poena prednosti u prvoj četvrtini i nastavio dominirati Grizzliesima dok se Grizzlies nije vratio i izjednačio utakmicu u četvrtoj četvrtini.

Grizzliesi su čak poveli u posljednjih nekoliko minuta u četvrtoj četvrtini, ali uz pomoć Conleyja i Mitchella, Jazz je došao do serije 12-0 i na kraju porazio Grizzlies.

Donovan Mitchell vodio je Jazz, postigavši ​​29 poena, 2 skoka i 5 asistencija.

Kad imate momka s toliko natjecateljske vatre, on će neke stvari dogoditi, rekao je trener Mitta Jazza Quin Snyder nakon Mitchell-ovog nastupa.

Dok je Mike Conley mlađi ispustio 27 poena, 6 skokova i 8 asistencija protiv svoje bivše momčadi.

Iskreno, presretan sam zbog pobjede, rekao je Conley nakon pobjede. Ovo će biti teška serija. Doći na ovakvo mjesto koje mi je toliko poznato i biti s druge strane i čuti povike, definitivno postavlja pozornicu. Zadovoljan sam pobjedom.

Svi starteri postigli su dvoznamenkaste ocjene za Jazz.

Rudy Gobert je ispustio 15 poena i 14 skokova double-double.

Bojan Bogdanović završio je s 15 poena, 6 skokova i asistencijom.

Royce O’Neale pao je 12 poena i 7 skokova.

Dok je Jordan Clarkson vodio klupu Jazza, ispustivši 15 bodova.

Imamo nesebičnu grupu i momci su visjeli tamo. Razgovaramo o zatvaranju i to smo uspjeli večeras. Bila je to cijela skupina, rekao je glavni trener jazza Quin Snyder.

Obrana Jazza kasno u igri pomogla je momčadi da zapečati pobjedu.

Jedna od stvari o kojima smo razgovarali je pokušaj poboljšanja obrambenog stanja kako igra prolazi, rekao je Snyder. Očito je Ja tako sjajan igrač. Mislio sam da je Mike Conley nevjerojatan svojom brzinom i prisutnošću na lopti.

Ja Morant nastavio je svoj briljantni nastup unatoč gubitku.

Mlada momčad Grizzliesa nastavila se boriti do posljednjih minuta igre.

Kao što su uspjeli začiniti utakmicu u četvrtoj četvrtini nakon što su u prethodnim četvrtinama zaostajali čak 11 poena.

Grizzliesi su se uspjeli vratiti, pa čak i povesti u posljednjim minutama igre prije nego što su na kraju izgubili od obrane Jazza.

Ja Morant nastavio je svoje briljantno gađanje unatoč porazu jer je ispustio 28 poena, 3 skoka i 7 asistencija.

Izvedbom u ovom meču, Ja postaje četvrti igrač u NBA povijesti koji je ispao više od 100 PTS-a u svoje prve tri utakmice doigravanja

Pridružuje se Wiltu Chamberlainu, Georgeu Mikanu i Kareem Abdul-Jabbar.

Osim Ja, Dillon Brooks također je imao nevjerojatnu noć jer je spustio 28 poena, 3 skoka i 2 asistencije.

Kyle Anderson ispustio je 11 poena i 13 skokova double-double uz 5 dodavanja.