Niz poraza momčadi SAD-a nastavlja se ... ..

Koji Film Vidjeti?

NBA igrači američke muške košarkaške reprezentacije pripremili su se za predstojeće Olimpijske igre u Tokiju, prolazeći treninge i egzibicione igre.

Američka momčad suočila se s australskim Boomersima za drugu utakmicu na egzibicionoj utakmici koja se održavala u Las Vegasu.

gdje je joe montana išao u srednju školu

Nakon što je izgubio prvi meč protiv nigerijske košarkaške reprezentacije, momčad SAD-a imala je za cilj pobjedu nad australskim Boomersima.

Međutim, američka momčad još je jednom zakazala na sveopće iznenađenje.

Momčad Australije pobijedila je ekipu SAD-a 91-83 u Las Vegasu, uznemirivši NBA zvijezde i donoseći drugi poraz.

Za pobjedu, Patty Mills predvodila je momčad Australije, a slijedili su je Joe Ingles i Matisse Thybulle.

Dok je Damian Lillard vodio momčad SAD-a, a slijedio ga je Kevin Durant.

Momčad SAD krenula je snažno, ali nije uspjela zadržati zamah i na kraju je izgubila od momčadi Australije.

Prva četvrtina ide timu USA.

Patty Mills započela je prvu četvrtinu, ispustivši raspored za momčad Australije. Damian je brzo uzvratio, srušivši tricu s druge strane.

Bradley Beal je smislio raspored, dodavši još jednu kantu za tim iz SAD-a.

Joe Ingles srušio je tricu, izjednačivši utakmicu na 5-5. Naknadno je dodao još jednu tricu, dovodeći vodstvo do momčadi Australije.

Kevin Durant ispustio je skakača dok je Matthew Dellavedova smislio blokadu Damianu Lillardu u posjedu sljedeće momčadi SAD-a.

A Ingles je srušio tricu na dodavanje Dellavedove u tranziciji.

Na kraju je Mills srušio tricu, dodavši još jednu kantu za momčad Australije.

Uzvratio je Lillard, srušivši tricu s druge strane.

Imali su 12-13 sa 4:37 preostalih u četvrtini dok je Jock Landale odustao.

Naknadno je Jeremy Grant smislio tricu na drugom kraju. I tim je udarcem momčad USA izjednačila utakmicu.

Bam Adebayo dodao je još jednu kantu, uplativši u skok na sljedeći posjed.

Mills je uzvratio polaganjem i opet vezao utakmicu.

Mills je vodio tim Australije. (izvor: cvrkut )

Glava do glave, tim SAD-a napokon se probija obarajući kante unatrag.

Dakle, momčad SAD dolazi u vodstvo od 7 koševa s manje od dvije minute da igra u prvoj četvrtini.

Kelvin Johnson srušio je tricu, a Christopher Goulding je uzvratio, srušivši tricu.

Na kraju, četvrtina završava 27-24. S timom USA u vodstvu.

Momčad SAD dominira u drugoj četvrtini.

Imali su 29-24, otprilike tri minute u četvrtini, dok je Patty Mills smislila polaganje unatoč tome što ga je Darius Garland čuvao.

Nakon toga, Kelvin Johnson smislio je skakača, a Mills se odvezao do ruba, ali je promašio udarac, a Duop Reath je odbacio promašaj, postigavši ​​kantu.

Bradley Beal tada je smislio zakucavanje na drugom kraju. Jayson Tatum dodao je kantu, ispustivši raspored sljedećeg posjeda.

Thybulle je srušio tricu, smanjivši vodstvo na četiri boda.

zašto će se Russell razvesti

Na kraju je Durant srušio posrnulog skakača preko Thybullea, povećavajući vodstvo na 8 poena s još oko dvije minute igre u četvrtini.

Imali su 43-35, preostalo je oko 36 sekundi u četvrtini dok je Lillard srušio tricu.

Mills je potom u posljednjim sekundama četvrtine ispustio dugog blijedog skakača preko Draymonda Greena.

Stoga je četvrtina završila 46-37, a momčad SAD preuzela je 10 koševa prednosti.

Momčad Australije vraća se u treću četvrtinu.

Jock Landale započeo je treću četvrtinu, srušivši udarac iz kuke na dodavanju Thybullea.

Uzvratio je Durant, ispustivši tricu iz kuta terena.

Thybulle je smislio krađu i srušio zakucavanje u tranziciji. Ingles je dodao raspored sljedećeg posjeda.

Durant je srušio tricu i momčad SAD-a sa 7 poena prednosti otprilike na polovici četvrtine.

Thybulle je nakon toga srušio tricu, a Lillard je uzvratio, srušivši tricu s druge strane.

Lillard je dodao još jednu tricu za sljedeći posjed. Mills je pronašao Thybullea ispod ruba da zakuca na drugom kraju.

Christopher je srušio tricu, smanjivši vodstvo na tri poena.

Nakon toga, Jayson Tatum napravio je raspored pobijedivši zvučni signal sata.

Reath je srušio tricu i vezao utakmicu oko dvije minute preostale za igranje u četvrtini.

Tatum je ispao skakač. No, igra je još jednom izjednačila na 64-64 kada je Goulding srušio odskočnog skakača.

Goulding je dodao još jednu kantu, srušivši tricu na zujalicu.

Stoga je četvrtina završila 69-64, a momčad Australije napokon je preuzela vodstvo.

Tim Australije zapanjio je tim SAD-a.

Ingles je pronašao Reath ispod ruba plutača, povećavajući vođstvo Australije.

Beal je smislio skakač s druge strane. Nakon toga, dodao je još jednu kantu, ispustivši obrnuti raspored na sljedeći posjed.

Zach Lavine srušio je tricu, smanjivši vodstvo na 2 poena.

Thybulled je blokirao Durantov udarac. Durant je tada srušio tricu na dodavanje Greena na drugoj strani.

Odgovorio je Mills, srušivši tricu na pola četvrtine.

Durant je također odgovorio desno uzvratio kantom iza crte od tri poena. Na kraju je utakmica izjednačena na 80-80, a preostalo je 4:44 u četvrtini.

Draymond je smislio blokadu, a Tatum prijelaznu postavku, dovodeći tim USA do vodstva.

Utakmica je izjednačena, ali na kraju je Mills smislio polaganje i preuzeo vodstvo nad timom USA.

Thybulled je srušio zakucavanje na Millovu dodavanju. Mills je dodao kantu, ispustivši sljedeći posjed.

Draymond je smislio još jedan blok na Millsov udarac. Unatoč brojnim pokušajima vedra od ekipe SAD-a, nisu uspjeli dobro pogoditi udarac.

Dellavedova je zakucala loptu do Inglesa u zadnjim sekundama igre.

Stoga je momčad USA završila s još jednim porazom.

Mislio sam da smo večeras postali bolji, rekao je trener momčadi SAD-a Gregg Popovich, nastavljajući svoj stav naglašavajući proces nad rezultatima. Nakon kratkog zajedničkog vremena, mora se pokriti puno stvari.

Bodovanje vrhunaca.

Stražar San Antonio Spursa Patty Mills vodio je u pobjedi Australije 91-83, postigavši ​​22 poena i četiri asistencije.

Napadač Utah Jazza Joe Ingles pridonio je 17 bodova.

Ušli smo u ovu igru ​​očekujući pobjedu, rekao je Joe Ingles iz Utah Jazza. Nema nepoštovanja prema njima, oni su vraška momčad, očito je momke koje imaju u svom popisu i Popa koji stoji tamo uvijek lijepo vidjeti, ali mi smo ušli ovdje očekujući da ćemo dobiti utakmicu i to smo i učinili .

A čuvar Philadelphije 76ersa Matisse Thybulle napravio je 12 poena, tri asistencije, tri ukradene lopte, dvije skokove i dvije blokade.

S druge strane, NBA All-Stars Damian Lillard i Kevin Durant kombinirali su za 39.

Sa zvijezdom Portland Trail Blazersa Lillardom, vodećom momčadi SAD-a, postigavši ​​22 poena.

Lillard vodio tim iz SAD-a (izvor: cvrkut )

Ovi su timovi iskusni i proveli su puno vremena zajedno, rekao je Lillard. Još uvijek radimo na tome da postanemo tim.

Neki momci moraju vratiti noge i ritam, rekao je Popovich. Držimo se postupka.

Drugačije je . Sad izađite tamo i cijela početna petorka su NBA igrači koji su u rotaciji, rekao je Lillard. Ovo također nije prvi put da vidim kako se testira Team USA.

Dok je zvijezda Brooklyn Netsa Kevin Durant pridonio 17 koševa.