Nba Vijesti

Los Angeles Clippersi pobijedili su u šestoj uzastopnoj NBA utakmici protiv Milwaukee Bucksa

Koji Film Vidjeti?

Los Angeles Clippersi pobijedili su Milwaukee Bucks sa 129: 105 za šestu uzastopnu pobjedu. Marcus Morris postigao je 25 koševa, a trojica startera imala su najmanje 20 koševa.

Kawhi Leonard imao je 23 poena i devet skokova. Luke Kennard imao je 21 poen, i Reggie Jackson imao 20 bodova.

Clippersi su pogodili 19 trica, jednu manje od sezone u sezoni. U četvrtoj četvrtini pogodili su osam kako bi povećali vodstvo od 13 poena na 24.

Tijekom protezanja na sredini igre, Kennard je zaredom zabio četiri trice, dok su Bucksi uspjeli postići samo dva poena. Kennard se izjednačio za sezonu s pet trica, dok je Jackson imao četiri.

Los Angeles je posjedovao prednost od 25-6 u koševima druge prilike i nadmašio Buckse, 46-32.

što je pravo ime jeff hardy

Snimili su to na stvarno visokom klipu. Jednostavno nisam mislio da smo dobro čuvali, posebno kasno. Previše prodora, rekao je trener Bucksa Mike Budenholzer. Učinili su dobar posao ušavši u nas. Stvarali su puno dobrog izgleda. Moramo biti bolji u obrani.

George je bio prisiljen sjediti zbog upale desne noge.

Sve što smo radili i frustrirali ranije u sezoni, možete vidjeti kako se to slaže, rekao je trener Clippersa Tyronn Lue. Svake noći imamo obrambeni način razmišljanja.

Buckse su predvodili Giannis Antetokounmpo, koji je postigao 32 poena, pogađajući 10 od 12 slobodnih bacanja, i Jrue Holiday, koji je u prvoj utakmici od šest utakmica, najdužoj u drugom poluvremenu, postigao 24 poena.

Sa prosjekom od 119,3 poena, Bucksi su bili izjednačeni za prvo mjesto u NBA ligi u strijelcima.

Držali smo ih na 105, to je samo sjajan obrambeni napor upravo tamo, rekao je Leonard. Samo više pažnje posvećujemo detaljima. Samo igramo čvrsto od prve do četvrte četvrtine.

Morrisov tricu za početak četvrte četvrtine proširio je prednost Clippersa na 13 poena. Na koš Antetokounmpoa Milwaukee je povećao vodstvo na 105-98.

S druge strane, Bucksi su u trećoj četvrtini zadržani na 19 poena, nakon što su u drugoj držani na 17 poena.

Clippersi su dobili ofanzivni skok nakon što je Leonard promašio skakača, a Kennard je pretvorio tricu da započne svoj osobni niz.

Kawhiju je bio potreban veliki pritisak jer su ga slali, pokušavajući ga udvostručiti, a Luke se pojačao, Lue je objasnio zašto je Kennarda pokrenuo prvi put od početka veljače.

je christian mccaffrey u vezi s ed mccaffreyem

Clippersi su u trećoj četvrtini postigli šest trica, uključujući četiri zaredom, da bi poveli 12 poena.

Jackson je završio s 15 koševa, tri trice i šest ravnih koševa u još jednoj seriji da bi Clipperse doveo do vodstva u četvrtoj četvrtini od 96-86.

Na poluvremenu su Clippersi porasli 57-55.

Bucksi su u prvoj četvrtini pogodili 68 posto svojih udaraca i završili s nizom od 18-3 do vodstva od 38-26.

SAVJETI

Bucks: Nakon što je zaigrao u svoje prve tri utakmice s novim klubom, P.J. Tucker (lijevi telet) propustio je treću uzastopnu utakmicu. Bobby Portis (zdravstveni i sigurnosni protokoli) nije nam se mogao pridružiti na našem putu.

Clippers: George je ove sezone propustio 12 utakmica. Serge Ibaka propustio je osmu utakmicu zaredom zbog nepropusnosti donjeg dijela leđa. Otkako je stečen prošlog tjedna, Rajon Rondo (desna bolnost aduktora) još nije igrao.

Steve Ballmer, vlasnik momčadi, sjedio je na tribinama s trojicom prijatelja, raširivši noge na sjedalu ispred sebe. Većinu sezone sjedio je sam na osnovnoj liniji.