Lakersi vode preko Sunsa sa 2-1

Koji Film Vidjeti?

LA Lakersi su se suprotstavili Phoenix Sunsu u Staples Centeru u Los Angelesu za 3. utakmicu Playoff-a 1. kola.

Lakersi vode seriju sa 2-1 preko Sunsa nakon što su u četvrtak navečer pobijedili Suns 109-95.

Anthony Davis i Lebron James doveli su Lakerse do pobjede i povela. Pobjedom su Lakersi osigurali i prvu domaću pobjedu u doigravanju Lakersa od 18. svibnja 2012.

Davis čakpostaje prvi Lakers strsloj od Shaqa s back-to-back 30 poena i 10 skokova u igriNBAPotpuštanja.

S druge strane, Deandre Ayton vodio je Sunce.

Sunsi vode u prvoj četvrtini.

Prva četvrtina započela je Sunsima koji su napravili prvu kantu i poveli tri boda.

Tada je Lebron James uzvratio kantom iza luka, vezujući igru.

Nakon toga, Anthony Davis napravio je skakača na sljedećem posjedu i poveo dva boda s 10:10 preostalih u satu.

DeAndre Ayton pravi kantu za Sunce, ponovno izjednačavajući utakmicu.

Međutim, Anthony je opet uzvratio zakucavanjem vlastitog promašaja dajući vodstvo Lakersima.

A Devin Booker došao je do skakača koji je izjednačio utakmicu otprilike tri minute u prvoj četvrtini.

Dennis Schroder potom je pogodio tricu da bi Lakersi došli do vodstva od tri poena.

Andre Drummond odbio je Devina Bookera na rubu, dajući Lakersima još jednu kantu s Lebronom koji je odustao.

Chris Paul s druge strane pogađa skakača koji smanjuje vodstvo. Drummond uzvrati zakucavanjem.

Deandre Ayton ispustio je još jednu kantu, a Paul je odmah nakon toga došao do skakača dovodeći utakmicu u bod.

Obje su momčadi krenule međusobno u prvu četvrtinu.

Mikal Bridges spustio je tricu na dodavanje Paula, donijevši Sunsima bod prednosti u polovici četvrtine.

Međutim, Davis je ubrzo vratio vodstvo s kantom s preostalih 4:39 u satu.

Schroder je još jednu kantu nakon toga produžio vodstvo na tri boda. Bridges je uzvratio tricom, izjednačivši utakmicu ponovno na 19-19.

Uličica Kylea Kuzme Davisu dala je još jednu kantu za Lakerse. No, Bookerova trica nakon toga vratila je Sunsu u vodstvo.

Schroder je odustao, a Alex Caruso dodavanjem Davisu dao je još jednu seriju od 4: 0 s preostalih dvije minute u četvrtini.

Sunsi su uzvratili i trkom 6: 0 na Bookerovom skakaču i Aytonovom okretajućem plovku i opet Bookerovim lijevim rasporedom.

Carusov raspored na dodavanje Jamesa četvrtinu 28-27 završio je sa Sunsima s bodom prednosti.

Lakersi vode u drugoj četvrtini.

Torrey Craig drugu četvrtinu započinje tricom za Sunce, dovodeći četiri boda prednosti oko minute u četvrtini.

Caruso je nastavio izrađivati ​​kantu za Lakerse dok je nakon toga pravio raspored.

Lakersi su izjednačili na 31-31 s preostalih 10:10 minute u četvrtini.

Jamesov skok prema Drummondu donio je jezeru dva boda prednosti. Dok je Paulov skakač ponovno vezao utakmicu.

Kuzma je ispustio tricu, započevši seriju 5: 0. Lob Chrisa Paula do Aytona započeo je seriju od 6: 0 za Sunce.

Sunsi u vodstvu s preostalih 2:40 u četvrtini.

Booker se odvezao ravno do koša, ali Davis ga je uskratio na rubu.

Kentavious Caldwell-Pope ukrao je loptu i ispustio kantu donoseći Lakersima 2 boda prednosti. Opet ispusti još jednu kantu.

Četvrtina je završila 40-43 s vodstvom Lakersa.

Lakersi su dominirali Sunsima u trećoj četvrtini.

James je četvrtinu započeo vedrom, a Lakersi su nakon toga napravili niz 6: 0.

Lakersi su poveli s 9 koševa, a preostalo je 9:39 u četvrtini. Ayton zatim odgovara kantom.

No, Drummond ispusti još jednu kantu na Jamesovu dodavanju.

Booker je izgubio loptu od Jamesa dajući promet i Schroder postavlja Davisa na dodavanje Jamesa.

Lakersi su preuzeli najveće vodstvo u noći s 11 koševa prednosti s 7:54 preostalih u četvrtini.

craig bradshaw brat frotirnog bradshawa

Bilo im je 44-54, dok je Ayton sam propustio plovak. I James je odmah odgovorio kantom.

James ponovno ispada još jedan skakač, nakon čega Lakersima donose prednost od 13 poena na polovici četvrtine.

Ponovno ispušta zakucavanje na sljedećem posjedu Lakersa i odmah nakon toga dodaje Davisu za skakača.

Lakersi su iskoristili 15 bodova prednosti sa 4:54 na satu, dok je Booker napravio zaostatak. Schroder je potom izvukao prekršaj kantom s druge strane.

Lakersi su nastavili dominirati Sunsima.

Cameron Johnson potom ispušta tricu za Sunce na dodavanju Craiga. Ovo je započelo seriju od 8-2 za Suns, jer su smanjili vodstvo na 10 bodova s ​​manje od dvije minute preostale igre.

Davis je odmah odgovorio uzvratnom kantom i još jednom kantom nakon toga.

Payne ispušta raspored s preostalih 29,2 sekunde.

A četvrtina je završila 65-76, a Lakersi su uzeli 11 poena prednosti.

Sunsi su se pokušali vratiti rano u četvrtoj četvrtini.

Torrey Craig započeo je četvrtu četvrtinu tricom za Suns.

Imali su 68-78, preostalo je 10:26 u četvrtini dok je James vozio do ruba, praveći polaganje.

Wesley Matthews ispušta tricu produžujući vodstvo Lakersa na 18 poena.

Ayton odgovara vedrom, ali Lakersi su odgovorili desnom bekom Marca Gasola na tricu Jamesa.

Jamesov obrnuti raspored s Jaeom Crowderom koji ga je branio nadvio je klupu.

Imali su 74-93 na polovici četvrtine dok je Cameron Payne ispustio tricu.

Ponovno ispušta još jednu tricu, jer Sunsi s njim vode 6-0 i smanjuju vodstvo na 15 poena.

Davis pada, dajući Payneu da postigne još jednu tricu, jer vodstvo smanjuje na 11 bodova.

Lakersi su izgubili loptu, a Payne je dobio loptu, pružajući Sunsima još jednu priliku za kantu, jer Booker ispušta plovak.

Sunsi unutar 9 bodova, a preostalo je 3:12 u četvrtini.

Lakersi pobjedu uzimaju u četvrtoj četvrtini.

Schroder napokon odgovara uzvraćajući. No, Crowder ispušta tricu desno natrag.

Ayton ispusti kantu točno ispred Davisa.

Bili su 93-103, preostalo je 38,1 sekunde, jer je Booker izbačen flagrantnim prekršajem nad Schroderom.

Torrey Craig ispada skakač s preostalih 6,8 sekundi dok četvrtina završava 95-109, a Lakersi oduzimaju pobjedu.

Anthony Davis nije bio zadovoljan prekršajem Booker-a nad Schroderom.

To se ne može dogoditi. Ne možeš to učiniti ... Ne tjeraš tipa iz zraka s dvije ruke. Prljava je predstava, Dennis bi se tu mogao stvarno ozlijediti.

To se jednostavno ne može dogoditi, nastavio je. Teški prekršaji, takve stvari - to je play-off košarka. Mi ih prihvaćamo. Ali samo da se očito izgura frajer s dvije ruke iz zraka, to je zastrašujuća igra ... To je neprihvatljivo.

Anthony Davis povijesna noć.

Lakersi su dominirali Sunsima tijekom drugog poluvremena i na kraju odnijeli pobjedu zbog briljantnog šutiranja igrača Lakersa.

A ključni igrač utakmice bio je Anthony Davis koji je ispustio 34 poena i 11 skokova double-double vodio Lakerse.

Sve je to učinio unatoč tome što je imao nelagodu u lijevoj nozi nakon blokade Devina Bookera s 2:36 u drugoj četvrtini.

Davisova 34 poena i 11 skokova ušli su malo u povijest večeras jer je postao prvi igrač Lakersa od Shaqas povratnih 30 koševa i 10 skokova u utakmiciNBAPotpuštanja.

Osim Davisa Lebron James je ispustio 21 poen, 9 asistencija i 6 skokova. Dok je Dennis Schroder ispustio 20 poena, 3 skoka i 4 asistencije.

Deandre Ayton blista za Sunca.

S druge strane, Deandre Ayton predvodio je Sunce, postigavši ​​22 poena i 11 skokova double-double.

Bio je svugdje oko terena dok su Sunsi dolazili s kantama, držeći Sunsa u igri do posljednjih sekundi igre.

Osim Aytona, Devin Booker je ispustio 19 poena, 4 skoka i 6 asistencija.