Najvažniji dijelovi igre: 76ers pobjeđuje Wizardse bez Embiida

Koji Film Vidjeti?

76ersi su se suprotstavili Washington Wizardsu za utakmicu 5 nakon poraza u utakmici 4 122-114 nakon ozljede Joela Embiida u prvoj četvrtini.

Ušavši na teren bez svog zvjezdanog centra, 76ersi su pokušali završiti seriju pobjedom nad Wizardsima u srijedu navečer.

S tri startera Seth Curryjem, Tobiasom Harrisom i Benom Simmonsom koji su pojačali u odsustvu Embiida, 76ersi su pobijedili Wizardse sa 129-112.

Seth Curry postigao je bodove u karijeri u doigravanju, dok je Simmons ispustio triple-double.

76ersi su sada ušli u polufinale Istočne konferencije i suočeni su s Atlanta Hawksom.

S druge strane, Bradley Beal je predvodio strijelce, ispustivši 32 poena unatoč porazu.

Obojica su izjednačili utakmicu u prvoj četvrtini.

Russell Westbrook započeo je četvrtinu skakačem, a Simmons je uzvratio polaganjem.

Bradley Beal ispustio je raspored sljedećeg posjeda.

Promašaj Setha Curryja do Simmonsa doveo je do još jedne kante za Wizardse, a Rui Hachimura odustao je.

Nakon toga imali su 8-4 s 10 minuta preostalih u četvrtini dok je Curry ispao skakač u dalj za dva poena.

Russell Westbrook ispustio je skakača, a Beal je naknadno dodao još jednog skakača.

Matisse Thybulle skrenuo je dodavanje Gafforda u Westbrook.

A Tobias Harris lob Simmonsu doveo je do kante za 76ers u tranziciji.

Nakon toga, Curry je srušio tricu koja je dovela do vođenja od 5-0 i smanjio vodstvo na bod.

Imali su 14-13 sa 7 minuta preostalih u prvoj četvrtini dok je Beal odustao od preokreta.

Harris je uzvratio skokom preko Hachimure.

Thybulle je zakucao na dodavanje Simmonsa i smanjio vodstvo Wizardsa na jedan bod.

Wizards su brzo napravili seriju 6: 0 nakon što je Gafford ispustio skok i Ish Smith je smislio polaganje.

Wizardsi su imali sedam koševa prednosti, jer je sat pokazao 2:49 preostalih u četvrtini.

Dwight Howard tada je blokirao Beala, a Furkan Korkmaz sljedeći je zakucao dvostruku.

Bilo im je 29-25, a preostalo im je bilo manje od minute, dok je Maxey dodavao Howarda na zakucavanje.

U prvoj četvrtini utakmica je izjednačila 29-29.

76ersi su poveli u drugoj četvrtini.

Robin Lopez započeo je četvrtinu vedrom na dodavanju Georgea Hilla nakon više od minute u četvrtini.

Imali su 34-31 s 9:42 preostalih u četvrtini dok je Korkmaz ispustio kantu na dodavanje Maxeya.

Uzvratio je Hachimura, srušivši skakača. Maxey je potom ispustio skakač.

Wizardsi su i dalje imali vodstvo od tri boda, dok je Maxey sljedeći ispustio raspored.

Beal je brzo ispustio raspored s druge strane.

Westbrook je izgubio loptu, a Maxey je vozio ravno do ruba, srušivši raspored.

Gafford je ispustio polaganje Westbrookovog dodavanja, a Raul Neto tricu na sljedećem posjedu.

Uzvratio je Curry, srušivši dugu tricu. Hachimura je naknadno spustio tricu na drugi kraj.

Harris je ispustio skakača, a Neto je odgovorio skokom.

Kasnije je Simmons ukrao loptu Hachimuri.

Bilo im je 51-49, preostalo je manje od tri minute za igranje u četvrtini, dok je Beal srušio skakača.

Harris je uzvratio polaganjem, a Westbrook je sljedeći došao do skakača.

Simmons je srušio plovak smanjivši vodstvo na dva boda s 1:30 preostalih u četvrtini.

76ersi su poveli na bod nakon što je Harris srušio tricu.

kolika je neto vrijednost stephanie mcmahon

No, Wizards je bio u vodstvu natrag s preostalih 9,5 sekundi.

Danny Green tada je ispustio tricu i 76ersi su četvrtinu završili 65-63 s dva boda prednosti.

76ersi su dominirali Wizardovima u trećoj četvrtini.

Westbrooks je započeo treću četvrtinu, srušivši tricu nakon više od minute igre.

Curry se zatim odvezao do ruba, srušivši skakača.

Westbrook je potom smislio skok, a Curry je potom srušio odmjerenu tricu.

Beal je na svoj promašaj ispustio udarac iz kuke, izjednačivši utakmicu na 70-70 s 9:16 preostalih u četvrtini.

76ersi su ponovno poveli dva boda, ali Beal je srušio tricu, vrativši vodstvo.

Imali su 73-77, 7:18 preostalo u četvrtini dok je Westbrook srušio tricu i smanjio vodstvo na jedan bod.

Harris je uzvratio tricom na dodavanje Curryja. Također je skrenuo dodavanje Beala Hachimuri i dodao Simmonsu.

Simmons je potom povukao prekršaj zajedno s polaganjem. Thybulle je dodao još jednu kantu, srušivši tricu

Lopez je ispustio udarac iz kuke, smanjivši vodstvo 76era na dva boda.

Imali su 95-87 s vodstvom 76ersa, dok je sat pokazao preostalih 1:57.

Dwight Howard blokirao je Lopeza na rubu. Nakon toga, Simmons se odvezao do ruba i ispustio polaganje.

George Hill lob za Howarda dao je još jednu kantu za 76ers.

Smith je srušio tricu s 28,9 sekundi preostalih u četvrtini.

Korkmaz je na drugoj strani ispustio tricu.

Četvrtina je završila 94-103, a 76ersi su poveli.

76ersi su nastavili dominirati u četvrtoj četvrtini.

Howard je započeo četvrtinu blokom na Smithu. A Korkmaz je sljedeći srušio tricu.

Maxey je ispustio raspored koji je vodio do serije 5-0. Beal je tada izbacio skakača.

Nakon toga bilo je 97-110, a u igri je ostalo manje od devet minuta dok je Hachimura srušio skok.

Tobias Harris dodao je Simmonsu za kantu, a Curry je dodao kantu za sljedeći posjed.

Simmons je ispustio dvoručno zakucavanje i 76ersi su poveli 19 koševa.

Harris je smislio plovak koji je vodio do serije 12-2, a 76ersi su poveli 21 bod, a preostalo je 4:13 u četvrtini.

Hachimura je ispustio skakača. A Harris je srušio skakač u dalj s druge strane.

Hachimura je smislio još jednog skakača, a Maxey je uzvratio udarcem iz kuke.

Napokon, utakmica je završila 112-129 i 76ersi su se plasirali u polufinale Istočne konferencije.

Sad će se u nedjelju suprotstaviti Atlanti Hawks koja je svladala Knickse i povela 4-1.

Curry, Simmons i Harris zajedno za pobjedu.

76ersi su na teren ušli bez Joela Embiida. Ono što je mogla biti teška utakmica za 76ers bez njihovog zvjezdanog centra, ispalo je dobro s tri startera Curryja, Simmonsa i Harrisa koji su pojačali utakmicu.

Znamo da nam je dosta bez Joela da osvojimo nekoliko utakmica, rekao je Seth Curry. Nemamo izbora - moramo imati to samopouzdanje i vjerovati. Imamo puno samopouzdanih momaka. Joel je bio ogroman za nas cijele godine. Ispravno je da mu damo toliko vremena koliko mu je potrebno da se vrati i pomogne nam da sve to osvojimo.

Seth Curry predvodio je 76ers, ispuštajući bodove u karijeri u doigravanju.

Zabio je 30 koševa i 2 asistencije igrajući 31 minutu i bio je 10 od 17 s terenskog gola.

Slijedi Tobias Harris, koji je ispustio 28 poena, 9 skokova i 6 asistencija.

Bila je to prilika da se momčad poveže. Tobias smo samo sjeckali i razgovarali, rekao je Tobias Harris. Pustili smo tu utakmicu i samo rekli: 'Hej, dobit ćemo sljedeću i nastaviti je igrati.'

Dok je Ben Simmons ugrabio svoj 3. play-off triple-double, postigavši ​​19 poena, 10 skokova i 11 asistencija.

Imamo dijelove i alate za to, rekao je Ben Simmons , koji je u pobjedi imao 19 poena, 10 skokova i 11 asistencija. Već smo bili u ovoj situaciji tijekom sezone. Znamo što moramo učiniti.

Osim njih, preostala tri igrača 76ersa zabili su dvoznamenkasto, svi koji su silazili s klupe.

S druge strane, Tyrese Maxey vodio je klupu 76ersa, postigavši ​​13 poena, 6 skokova i 2 asistencije.

Slijedi Dwight Howard koji je postigao 13 poena, 8 skokova i 2 asistencije. Dok je Furkan Korkmaz pao 10 bodova.

Bradley Beal vodio je Wizardse.

Wizards su utakmicu započeli snažno, poveli na početku prve četvrtine, ali nisu uspjeli zadržati zamah.

Unatoč porazu, Wizards su imali sjajne ofenzivne igre.

Bradley Beal predvodio je Wizardse, postigavši ​​32 poena uz 7 skokova i 5 asistencija.

Slijedi Russell Westbrook, koji je ispustio 24 poena i 10 asistencija double-double uz 9 skokova.

Dok je Rui Hachimura ispustio 21 poen, 6 skokova i 2 asistencije.