Nogomet

Kvalifikacije za FIFA-in svjetski kup: Njemačka je izgubila od Sjeverne Makedonije zbog šoka.

Koji Film Vidjeti?

Četverostruki svjetski prvak, Njemačka, poražena je na svom terenu od Sjeverne Makedonije. Njemačka je izgubila s 2-1 od poznate manjinske momčadi u Makedoniji.

Sjeverna Makedonija pobijedila je u 85. minuti. S Eljif Dijamant pobijedivši Njemačku rezultatom 2-1 u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u skupini J u srijedu. Balkan je proslavio svoju veliku međunarodnu pobjedu.

Elmas je uskočio nakon svjetskih prvaka četiri puta zaduženih za igru. Međutim, mučili su se da se okrenu.

Šanse protiv istrenirane Sjeverne Makedonije plasirale su se na 65. mjesto na svijetu i ušle su u utakmicu kao maloljetne osobe ispod plus 2800.

Bila je to prva kvalifikacija za Svjetski kup nakon 20 godina u trenerskom poslu Joachim Low Posljednja kvalifikacija.

Prije njegovog izlaska nakon ljetnog Europskog prvenstva, ovo je vrlo neugodno, rekao je Low.

Osim 70% njemačke kontrole u prvom poluvremenu i Leon Goretzka pucajući po prečacu, posjetitelji su postigli gol kada je 37-godišnji Goran Pandev ostao neoznačen u polju za zadržavanje doma tijekom prvog poluvremena suspenzije.

Njemački su vojnici sami postavili svoje protivnike u ring. Međutim, Serge Gnabry Napor je imao malo pokazivanja sve dok Leroy Sane nije ispao iz kutije.

63. minuta Gundogana penal se odbio uprava. No, unatoč kasnom pritisku i zlatnoj šansi Tima Wernera za 10 minuta vremena, Njemačka nije mogla pronaći pobjednika.

Sjeverna Makedonija, zauzela 65. mjesto na svijetu, oduzela je pobjedu pet minuta prije Elmasa.

Napadač Chelseaja Timo Werner propustio je izvrsnu priliku dobiti Joachima Lowa ispred pobjednika sjeverne Makedonije, ali je nekako pucao iz daljine.

Njemačka je izgubila kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo prvi put nakon 20 godina, izgubivši 2-1 od Sjeverne Makedonije.

Sjeverna Makedonija pobijedila je Njemačku kako bi završila kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo.

Crowley Sullivan i Kit Hoover slike

Njemačka je prvi put nakon 20 godina izgubila kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo. Prvake 2014. pobijedila je u srijedu sjeverna Makedonija sa 2: 1.

Njemačka je izjednačila nakon uvodnog pogotka Gorana Pandeva u prvom dijelu.

Ali nije odgovorio na pobjednika Eljifa Elmasa u 85. minuti za Sjevernu Makedoniju. Tko je u skupini J preuzeo Njemačku na drugom mjestu

Pandev je otvorio gol, jer je njemačka obrana potpuno izgubila trag veteranu Genovi.

No, Ilkay Gundogan izjednačio je u kaznenom prostoru u 63. minuti nakon što je Ezgjan Alioski srušio Leroya Sanea.

koji je i Brock Lesnar oženjen

Njemačka pretrpjela poraz čarapa (Izvor Outlook, Indija)

Njemačka pretrpjela poraz čarapa (Izvor: Outlook India)

Sjeverna Makedonija mogla je primiti rukom Emre Can u korner, ali sudac to nije vidio. Ne postoji kvalificirani program za video pregled.

Ubrzo nakon toga, Timo Werner propustio je izvrsnu priliku za Njemačku da krene naprijed.

Ispalio je širok spektar udaraca dok je svaki vratar blokirao Gundoganovo tlo.

Dok je Njemačka ciljala na još jedan gol, sjever je bila ta koja je napravila utakmicu.

Arijan Ademi uravnotežio je loptu između nogu Antonija Rudigera dok je Pandev vukao njemačke braniče. Odlazili su iz Elmasa kako bi pobijedili Marc-Andre Ter Stegena.

Njemačka je odigrala 35 neporaženih utakmica u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo otkako je 2001. izgubila 5: 1 od Engleske u Münchenu i pobijedila u posljednjih 18.

Sjeverna Makedonija nikada nije igrala na Svjetskom prvenstvu.

Ipak, prvi put će se pojaviti na Europskom prvenstvu ove godine nakon što je Pandev u studenom postigao pobjednički gol protiv Gruzije.

Bila je to zadnja kvalifikacija za 15-godišnju vladavinu njemačkog izbornika Joachima Lowa. Koji je dao ostavku nakon Europskog prvenstva u lipnju i srpnju.

Nikada nismo pobijedili momčad s toliko naslova.

Sjeverna Makedonija nikada nije igrala na Svjetskom prvenstvu (Izvor Bavarian Football Works)

Sjeverna Makedonija nikada nije igrala na Svjetskom prvenstvu (Izvor: Bavarian Football Works)

To je bio prvi poraz Njemačke u skupini J i prvi golovi koje su pustili na prikazivanje.

Porazom je također okončan njihov neporaženi niz u 35 kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, vrativši se porazu od Engleske 5: 1 2001. godine.

Ovo je vrlo neugodno, rekao je Low. Nismo bili dovoljno osvježeni da bismo pogriješili.

Kad smo brzo igrali, bili smo opasni. Ali nismo smatrali da su alati zastrašujući. Sve u svemu, bilo je potresno izgubiti takav dom.

Njemačku su pobijedili kod kuće u sjevernoj Makedoniji kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo.

Sjeverna Makedonija pobijedila je u 85. minuti, a Eljif Elmas pobijedio je Njemačku sa 2: 1 u svojoj skupini J.

Elmas je uskočio nakon što su četverostruki svjetski prvaci dominirali igrom.

Ali borili su se da odbiju šanse protiv visoko obučenih sjevernih Makedonaca, koji su zauzeli 65. mjesto na svijetu. I uspjeli su ući u igru ​​kao igrači ispod 2800 godina.

Tim Njemačka (Izvor Anadolu Agency)

Tim Njemačka (Izvor: Agencija Anadolu)

Bila je to prva kvalifikacija za Svjetski kup u posljednjih 20 godina u posljednjoj kvalifikacijskoj utakmici za trenera Joachima Lowa. Prije praćenja ljetnog Europskog prvenstva. Ovo je vrlo neugodno, rekao je Low.

Nismo bili dovoljno zreli i griješili smo. Ako smo brzo igrali, bili smo opasni, ali nismo dobili zastrašujuće alate.

Prije početka igre, njemački su igrači otvorili transparent koji je podržavao ljudska prava.

Prošli tjedan igrači iz Njemačke, Nizozemske i Norveške nosili su majice kako bi izrazili zabrinutost Katara u pogledu ljudskih prava.

Iako je Njemačka u prvom poluvremenu zabila 70%, a Leon Goretzka ubacio loptu kroz peterac.

Gosti su postigli gol kada je 37-godišnji Goran Pandev ostao neoznačen u polju za povratak kući tijekom prve stanice.

Suparnici Nijemaca izgubili su usred sezone. Ali bez Serge Gnabry ' s napor. Imao je malo toga da pokaže dok nije ispustio Leroya Sanea iz kutije.

Gundoganova kazna u 63. minuti privukla je pažnju kritičara. Međutim, unatoč kasnom pritisku i zlatnoj šansi Tima Wernera za 10 minuta vremena, Njemačka nije bila poražena.

Imali su sreću da su odbili rukometni penal Emre Can-a. Nastavili su biti kažnjavani zbog maltretiranja ako je Elmas dobio priliku da pretvori pobjednika.

Ovi su dečki učinili ponosnom sjevernu Makedoniju osvojivši četiri svjetska kupa. I tri europske utakmice, rekao je trener sjeverne Makedonije Igor Angelovski.

Nikada još nismo pobijedili momčad s toliko naslova. Sada se moramo odmoriti jer ono što smo postigli još nije urodilo plodom.

Pobjeda je Sjevernu Makedoniju podigla sa šest bodova na drugo mjesto, ispred gol-razlike Njemačke u skupini J. I tri iza vođe Armenije.