Doigravanje Chrisa Paula dovelo je Sunse do vodstva od 2-0

Koji Film Vidjeti?

Phoenix Sunsi sučelili su se protiv Denver Nuggetsa za utakmicu 2 polufinala zapadne konferencije.

Sunsi su nastojali dodati još jednu pobjedu ispod svog pojasa, dok su Nuggetsi namjeravali poravnati seriju pobjedom.

za koje su timove igrali reggie bush

No, Nuggetsi još jednom nisu uspjeli doći do pobjede nad Sunsima.

Sunsi su u srijedu navečer pobijedili Nuggetse 123-98 iza briljantne izvedbe zvjezdanih čuvara Chrisa Paula.

Paul je došao do nevjerojatnih statistika, praveći rekorde kako bi Suncima donio još jednu pobjedu.

Šest igrača Sunsa postiglo je dvoznamenkasti broj, ali nitko od igrača nije postigao 20 bodova. Unatoč tome, Sunsi su na kraju došli do pobjede.

Sunsi su dominirali Nuggetsima tijekom četiri četvrtine, poveli su u prvoj četvrtini i produžili vodstvo do kraja četvrtine te na kraju pobijedili u utakmici.

Nikola Jokić, koji je nedavno dobio nagradu Kia MVP, vodio je Nuggetse, dok su samo trojica igrača uspjela postići dvoznamenkaste poene.

Sunsi vode u prvom poluvremenu.

Imali su 12-15, Sunsi su poveli tri boda preko polovine četvrtine dok je Deandre Ayton ispustio udarac iz kuke na dodavanje Chrisa Paula.

Nikola Jokić pronašao je JaMychala Greena ispod ruba na zakucavanju i dodao Willu Bartonu na još jedno zakucavanje pri sljedećem posjedu.

Kao rezultat, imali su 18-22 s 2:46 preostalih u 1. četvrtini.

Četvrtina je završila 25-21, a Sunsi su u vodstvu ušli u drugu četvrtinu.

Sunsi su nastavili dominirati Nuggetsima, dovodeći pet minuta prednosti u minutu u drugu četvrtinu.

Paul je Dariju Šariću pružio loptu za jedan rukom.

Imali su 32-25 s 8:41 preostalih u drugoj četvrtini dok je Torrey Craig blokirao Monte Morris s leđa.

A Dario Šarić je na drugoj strani na dodavanju Paula ispustio tricu.

Nikola Jokić ispustio je skakača, smanjivši vodstvo Phoenixa na pet bodova, a preostalo je 4:23 u četvrtini.

Devin Booker došao je do ukrade od Jokića i zakucao u tranziciji, jer Sunsi odlaze s 44-34 na Nuggetse s manje od tri minute.

Dok je Paul smislio uličicu Ayton-u za polaganje i Sunsi su poveli s osam bodova.

Druga četvrtina završila je 52-42, Sunsi su poveli 10 poena.

Nuggetsi nisu imali odgovor za igru ​​Sunsa.

Sunsi su dominirali Nuggetsima, otišli su 57-43 i poveli 14 poena početkom treće četvrtine.

Dok je Jae Crowder srušio tricu, a Ayton je zakucao na Paulovu uličicu.

Sunsi su potom produžili svoje vodstvo na 19 bodova, a preostalo je 7:01 u četvrtini.

Paul je ponovno povećao vodstvo dok je srušio skakača.

Mikal Bridge srušio je zakucavanje jednom rukom na dodavanju Paula, krenuvši 78-58 s više od tri minute.

Cameron Payne srušio je tricu u posljednjih 12 sekundi preostalih u trećoj četvrtini.

Nakon toga, četvrtina je završila 86-68, Sunsi su uzeli 18 poena prednosti u zadnjoj četvrtini.

Sunca se nikad nisu osvrtala.

Nuggetsima je i dalje nedostajalo jer su Sunsi u prve dvije minute u četvrtoj četvrtini iskoristili 21 bod prednosti.

Paul je dodao loptu Craigu radi postavljanja, a Craig je izvukao prekršaj, ispustivši kantu na sljedeći posjed.

Imali su 99-75, preostalo je 8:40 u četvrtini dok je Paul srušio tricu.

Sunsi su na kraju utakmice odnijeli pobjedu 123-98.

Nuggetsi nisu imali odgovor za nevjerojatnu razigranost Chrisa Paula i uvredljive igre Sunsa.

Kao rezultat toga, Sunsi su dominirali Nuggetsima i odnijeli pobjedu.

Gubitak je bio najveći u Denveru u sezoni, a oni sada imaju 2-0 u seriji.

Nevjerojatna izvedba Chrisa Paula vodila je Sunce.

Sunsi su dobili još jednu pobjedu nad Nuggetsima iza nevjerojatne playmaking izvedbe Chrisa Paula.

Paul je večeras bio po cijelom terenu, ispuštajući lopte, igrajući igre, hvatajući skokove.

Osjećam se dobro, osjećam se stvarno dobro, rekao je Paul. Rano sam propustio neke lake, ali način na koji ćemo se igrati lopta će vas pronaći.

Noć je završio sa 17 koševa i 15 asistencija dvostrukih parova, uz pet skokova bez ikakvog prometa, prolazeći 6 od 10 s terena i 2 od 2 s linije za tri boda, a 3 od 3 iz slobodnih bacanja.

Kao rezultat toga, on sada postaje prvi igrač s 15 poena i 15 asistencija s 0 izgubljenih lopti u utakmici doigravanja od 2014. godine.

U stvari, on je taj koji je učinio damu 2014. godine, a također i prije toga 2008. godine.

Ovo je njegov treći put da igra utakmicu doigravanja s 15+ dodavanja i 0 izgubljenih lopti, prekidajući neriješeni rezultat s Magicom Johnsonom najviše od 1980.

Pavlovo igranje pomoglo je igračima Sunca da dođu do pobjede.

Uz to, Paul je sada prošao Magic Johnsona i postao igrač s većinom utakmica doigravanja s 15+ dodavanja i 0 izgubljenih lopti.

Da bude imenovan s tipom poput Magic, to je legendarno, rekao je Booker dok je Paul prolazio Magic Magic. To je zauvijek.

Dodao je, To je veće od košarkaške igre. To je ikona.

Zahvaljujući Paulovom razigravanju, petorica ostalih igrača Sunca postigla su dvoznamenkaste rezultate.

za što je nba tim igrao charles barkley

Devin Booker predvodio je strijelce Sunsa, ispuštajući 18 poena i 10 skokova double-double, uz 2 asistencije.

Teško je to pretočiti u riječi, rekao je Booker o reakcijama navijača tijekom cijele utakmice. Čak mi i Deandre (Ayton) dolazi i govori: 'Čovječe, vidjeli smo to kad je bilo', a ja mu svaki put kažem: 'Vidio sam to i prije nego što ste bili ovdje.

Dok je Mikal Bridges ispustio 16 poena uz 2 skoka.

Slijedi Deandre Ayton, koji je postigao 15 poena i 10 skokova double-double.

Jae Crowder ispustio je 11 poena uz 5 skokova.

Kao rezultat toga, svi su starteri postigli dvoznamenkaste bodove.

Rezultati knjiga u snu. Jae nikad ništa ne fazira. Mikal je poput našeg neopjevanog junaka. DA čuva, trči, odbija se, čini sve, rekao je Paul o svojim suigračima.

U međuvremenu je Torrey Craig vodio klupu Sunsa, postigavši ​​10 poena, 4 skoka i 3 asistencije.

Samo pokušavamo odigrati pravi način jedni za druge, rekao je trener Sunsa Monty Williams. Trudimo se igrati tvrdo svake noći. To smo mi. To je naš DNK. Naši momci dijele loptu. Mislim da je stvar koju je stvarno super gledati, dečki koji međusobno igraju predstave. Ovo je košarka doigravanja i tako moramo igrati da bismo bili uspješni.

Nikola Jokić vodio je Nuggetse.

S jedne strane, Sunsi su imali najviše pogodaka članova dvoznamenkasto, dok su Nuggetsi imali samo četiri igrača s rezultatom dvoznamenkastim.

Nikola Jokić predvodio je Nuggetse i zabio 24 poena i 13 skokova uz 6 dodavanja.

Dok su ostatak Nuggetsovih startera kombinirali za 26 poena, 11 skokova i 4 asistencije.

Michael Porter Jr je pridonio 11 poena uz 6 skokova i jedini je starter postigao dvoznamenkasto.

U međuvremenu, Paul Millsap vodio je klupu Nuggetsa s 11 poena, 6 skokova i 2 asistencije.

Dok je Will Barton odbio 10 poena uz skok i 3 asistencije.

Nuggetsi su sada domaćini Sunsa za utakmicu 3 u petak u Denveru, s ciljem smanjenja vodstva 2-1.