Zvijezda Bucksa Giannis našao se sumnjivim za 5. utakmicu

Koji Film Vidjeti?

Milwaukee Bucks su u glavnoj NBA ligi gdje je svaka pobjeda bitna.

Za pobjedu svaki igrač mora biti u dobrom zdravstvenom stanju, no ozljede se obično događaju u igri i neizbježne su.

Zvijezda Bucksa Giannis susreo se s tako nesretnim incidentom u 4. utakmici finala Istočne konferencije.

Giannis je hiperekstenzirao lijevo koljeno u trećoj četvrtini 4. utakmice protiv Hawksa.

Bucksi su u srijedu objavili da je Giannisov MRI potvrdio dijagnozu i uvrstio ga kao sumnjivog za utakmicu 5 u četvrtak.

koliko vrijedi Johnny Manziel

Hawksi su pobijedili utakmicu 4 110-88 protiv Bucksa i izjednačili seriju na 2-2 u Atlanti.

Sa serijom koja je svezana između Hawksa i Bucksa.

Sada je rezultat natjecanja dviju momčadi vrlo teško predvidjeti.

Giannisova ozljeda.

Nakon izlaska zvijezde Hawksa, Traea Younga, Bucksi su imali punu priliku produljiti prednost u 4. utakmici.

No, prije nego što su Bucksi stigli i do vodstva u Game 4, zvijezda Bucksa Giannis pretrpio je ozljedu, zbog čega su Hawksi dominirali igrom i preuzeli vodstvo.

Giannis je zadobio ozljedu pokušavajući blokirati centra Hawksa Clint Capelu na rubu s 7:14 preostalih u trećoj četvrtini.

Antetokounmpo se zapetljao s Capelom i nezgodno sletio. Brzo je pao na zemlju i nekoliko je minuta ostao na zemlji držeći koljeno.

Čuo sam kako viče, rekao je Khris Middleton.

Uz to, rekao je Jrue Holiday, čini mi se da je na temelju toga kako je hvatao nogu izgledalo prilično loše.

Nakon toga, stariji brat i suigrač Thanasis Antetokounmpo pomogao mu je da napusti teren.

Giannisu je nakon ozljede pomogao brat

Giannisu je brat pomogao nakon ozljede (izvor: skysports.com )

Poduzeo je nekoliko koraka bez pomoći dok se uputio u svlačionicu.

Generalni direktor Bucksa Jon Horst slijedio je Antetokounmpo u svlačionicu.

Kratko se vratio na klupu prije nego što je ponovno krenuo u svlačionicu.

Bucksi su ga na kraju treće četvrtine isključili iz ostatka utakmice, najavivši da ima hiperekstenziju lijevog koljena.

Ažuriranje Giannisove ozljede

Prema izvješću, Giannis je u srijedu ujutro imao MR i postavio je tu dijagnozu.

U izvješću se također dodaje da nije pretrpio nikakvu strukturnu štetu. Bucksi su ga službeno uvrstili u spis dvojbe za utakmicu 5. finala Istočne konferencije u četvrtak.

Jednostavno ćemo to uzimati iz dana u dan i vidjeti kako mu ide, rekao je trener Bucksa Mike Budenholzer.

Mislim da zato kad govorite o nizu mogućnosti, znate, mislim da je mjesto na kojem je to trebalo gledati kao pozitivno. Još uvijek je stvarno težak pad, rekao je u srijedu trener Bucksa Mike Budenholzer.

Bucksi bez Giannisa za preostalu utakmicu.

Hawks protiv Bucksa na istočnoj konferenciji izjednačen je na 2-2.

Giannisova ozljeda pogubna za Buckse koji su favoriti za pobjedu u NBA finalu i ovo će vjerojatno promijeniti tijek za cilj Bucksa u finalu.

Unatoč tome, Bucksi su i dalje više nego sposobni pobijediti u igri kao i prije.

Kad su došli do back-to-back pobjede nakon što su izgubili utakmicu 1 ove iste serije.

Moguće je samo ako drugi igrači pojačaju svoju igru ​​i popune prazninu stvorenu Giannisovom odsutnošću.

Stoga je pritisak sada na Middletonu i Holidayu i zahtijeva od njih da naprave vrhunsku izvedbu.

U nedostatku Giannisa, Bobby Portis, Pat Connaughton i Bryn Forbes dobivaju više minuta.

u koju je školu išao Charles Barkley

Dečki imaju priliku raditi velike predstave i na najvećoj pozornici. Ali na kraju dana, radije bismo se igrali s njim, rekla je Jrue Holiday.

Vidjet ćemo što će se dogoditi s Giannisom, rekao je Khris Middleton. Bilo bi sjajno da igra, ali ako ne, još uvijek imamo sposobnu momčad koja će izaći i pobijediti.

Igrali smo igre bez Giannisa, bez Khrisa Middletona, bez Jruea Holida, i nadamo se da imate strukturu i sustav u kojem možete funkcionirati na visokoj razini na oba kraja poda, bez obzira tko igra, rekao je Budenholzer o igranju bez Antetokounmpo u igri 5.

Trae Young također je upitan za igru ​​5.

S druge strane, Trae Young je upitan i za Hawkse za 5. utakmicu s ozljedom koju je zadobio u 3. utakmici nakon što je nagazio sudačku nogu.

Ostao je po strani za 4. utakmicu, u kojoj su Hawksi dominirali Bucksevima i na kraju pobjedom izjednačili utakmicu na 2-2.

Još su više dominirali Bucksima nakon što je Giannis napustio igru. To pokazuje da su Hawks podjednako sposobni pobijediti u igri bez ključnog igrača.

Dakle, s Youngom koji se još oporavlja od modrice kosti, Hawks i dalje može pobijediti u igri.

Osim njega, za igru ​​5 upitan je i Clint Capela.

Capela se suočava s upalom desnog oka nakon što je u Game 4-u laktom udario laktom novaka Sam Merilla.

Uz to, Bogdan Bogdanović trpio je bol u koljenu. Međutim, on je vjerojatno naveden.

Morate se prilagoditi, rekao je trener Hawksa Nate McMillan. To je dio treniranja. To je dio NBA-a.

Molitve su za ozlijeđene igrače.

Bit će zanimljivo gledati kako se obje momčadi nose s odsutnošću svojih ključnih igrača i izlaze kao pobjednici na kraju 5. igre.

Serija se vraća u Milwaukee, gdje se Hawks i Bucks sučeljavaju u četvrtak za 5. utakmicu.