Bucksi napokon odnijeli pobjedu nad Netsima

Koji Film Vidjeti?

Milwaukee Bucks i Brooklyn Nets suočili su se za utakmicu 3 u četvrtak navečer.

Nakon što su izgubili i utakmicu 1 i utakmicu 2, Milwaukee bucks napokon su pobijedili Netse 86-83 u igri 3, smanjujući vodstvo Nets serije na 2-1.

Khris Middleton i Giannis Antetokounmpo kombinirali su za 60 plus bod kako bi Bucksima pružili prijeko potrebnu pobjedu.

Dok su Netsi igrali bez Jamesa Hardena, a Kevin Durant i Kyrie Irving kombinirali su za pedeset i više bodova u izgubljenom naporu.

Bucksi su krenuli jako, poveli dvoznamenkasto vodstvo preko Netsa u prvoj četvrtini. No, Netsi su se brzo vratili u drugoj četvrtini.

Krenuvši glavom u glavu u drugom dijelu, Bucksi su na kraju došli do pobjede na kraju.

Bucksi su kontrolirali prvu četvrtinu.

Kevin Durant blokiran Khris Middleton na početku prve četvrtine. Middleton je smislio prvu kantu igre, ispustivši skakača srednje klase.

Nakon toga, Giannis Antetokounmpo odvezao se ravno do ruba i ispustio zakucavanje.

Došao je do još jednog zakucavanja, što je dovelo do serije 9-0 s preostalih 8:25 u prvoj četvrtini.

Bruce Brown Jr napokon je smislio kantu za Netse na dodavanju Kevina Duranta.

Imali su 9-22, a preostalo je bilo 2:44 u četvrtini, kako je utvrdio Antetokounmpo Khris Middleton za tricu, povećavajući vodstvo na 16 poena.

Middleton je došao do još jedne trice, a Antetokoumpo je ispustio pogodak, a Netsi ispustili kantu.

I prva četvrtina završila je 30-11, a Bucks je poveo.

Netsi su u drugoj četvrtini presjekli vodstvo.

Smanjivši 19 poena u prvoj četvrtini, Netsi su trebali pronaći svoj ritam kako bi zadržali šansu za pobjedu u igri.

Netsi su brzo započeli drugu četvrtinu, Kyrie Irving je ispustio leđa-nazad leđa nekoliko sekundi u četvrtini.

Polako su Netsi odatle počeli dobivati ​​zamah jer su izveli seriju 15-2 sa 7:43 preostalih u četvrtini iza briljantnog šutiranja Brucea, KD-a i Kyrie-a.

Imali su 31-35 sa samo četiri boda zaostatka za Bucksima, a preostalo je manje od četiri minute u igri.

Vraćanje u igru ​​nakon što su ranije pala dvoznamenkasti brojevi.

Netsi su nastavili smanjivati ​​vodstvo. Irving je srušio povučeni skakač i olovo je prerezalo na dvije točke.

Četvrtina je završila 42-45, a Bucksi su u treću četvrtinu poveli samo tri poena razlike.

Obje momčadi idu jedna na drugu u trećoj četvrtini.

Netsi i dalje prate Bucks dok Middleton ulazi radi postavljanja, a Durant je uzvratio skakačem.

Išli su naprijed i nazad zabijajući kante i Buckse s vodstvom od pet koševa.

Irving je ispustio tricu, a Giannis je smislio polaganje na drugoj strani.

Durant je srušio tricu i smanjio vodstvo Bucksa na bod oko polovine četvrtine.

Brook Lopez blokirao je Joea Harrisa, spriječivši ga da dobije kantu i povede Netse.

Giannis je ispustio skakača, ponovno povećavajući vodstvo.

Durant je nakon toga srušio tricu, izjednačivši utakmicu na 57-57 s 4:49 preostalih u trećoj četvrtini.

Ali Lopez je uzvratio odmah uzvraćajući tricom.

Išli su glavom u glavu, imali su 63-64, ostalo je nešto više od minute u četvrtini.

Lopez i Thanasis Antetokounmpo blokirali su svako napredovanje Netsa u posljednjim sekundama četvrtine.

Ovo je završilo treću četvrtinu 65-67, Bucksi su poveli dva poena nakon žurbe posljednjih sekundi.

Bucksi napokon odnijeli pobjedu.

Irving je došao do trice, smanjivši vodstvo na bod, početkom četvrte četvrtine.

koliko ima Pete Carroll trener Seahawksa

Bilo im je 70-71 dok je Giannis srušio tricu, poveo je s 4 poena prednosti, a preostalo je manje od 10 minuta.

Durant je odgovorio desno uzvraćajući skakačem.

Middleton je izgubio loptu, a Bruce Brown zakucao je u tranziciji da bi ponovno izjednačio utakmicu na 74-74.

Giannis je srušio skakača, a Lopez je blokirao Irvinga na rubu.

Ponovo su izjednačili na 76-76, a preostalo je 5:16 u igri.

S obzirom da nijedna momčad nije postigla pogodak, obje su momčadi bile izjednačene do preostalih 2:45.

Tada je Middleton zabio skakača srednje klase i poveo dva boda.

Durant je odmah odgovorio skakačem.

Svi ponovno izjednačeni, dvoboj je započeo Middletonom koji je iskočio skakača, a Durant je uzvratio skakačem, a zatim tricom.

Tricom su Netsi napokon poveli.

Imali su 83-82, preostalo je 24,7 sekundi, dok je Jrue Holiday ušao, odustao od postavljanja i poveo Netse s 11,4 sekunde.

Nakon toga nastala je prilična gužva, Brown je vozio ravno do ruba, ali nije uspio srušiti polaganje, a Bucks je izvukao prekršaj i izborio liniju slobodnih bacanja.

Bucksi su napokon izborili prijeko potrebnu pobjedu, pobijedivši Netse 83-86.

Sada imaju priliku vezati seriju u 4. utakmici u nedjelju.

Giannis i Middleton vodili su Buckse.

Sve su to Giannis i Middleton bili u ofenzivnoj završnici jer je svaki od njih ispustio 30 plus bodova za pobjedu Bucksa.

Khris Middleton vodio je Buckse, postigavši ​​35 poena i 15 skokova u karijeri, double-double, uz asistenciju.

Dok je Giannis Antetokounmpo došao do 33 poena i 14 skokova double-double, uz 2 asistencije.

Na kraju, pobjeda je pobjeda, rekao je Antetokounmpo. Nije važno pobjeđujete li s 30. Nije važno pobjeđujete li s jednim. Možete se vratiti kući i proslaviti `W.`

Večeras su kombinirali 79% bodova Bucksa, najviše u bilo kojem dvojcu u povijesti NBA doigravanja.

koliko je visok oscar de la hoya

Jrue Holiday ispustio je 9 poena, 4 skoka i 5 asistencija, uključujući raspored u posljednjih nekoliko sekundi igre koji je Buckse doveo u vodstvo.

Osjetio sam da možda misle da ću nazvati timeout, rekao je Holiday. Mislim u svojoj glavi, razmišljao sam možda bih trebao pokrenuti malo sata. Ali vidio sam Brucea Browna jedan-na-jedan, pa sam napravio potez. Bila je dobra i na kraju sam dobila polaganje.

Obrana Milwaukeeja puno je pomogla u igri.

Brook Lopez koji je zabio samo tri poena imao je ogroman utjecaj na obrambeni kraj s 11 skokova i šest ogromnih blokada u trenutku potrebe.

U posljednjim sekundama igre, njihova obrana pomogla je zapečatiti utakmicu.

Mislim da je dio toga igranje očajnika, poznavanje situacije, znanje što nam ova igra znači i što znači biti kod kuće, rekao je Holiday. A onda je drugi dio izvedba koju smo imali prve dvije utakmice, pokazujući da to nije vrsta obrane koju igramo. To je stvarno bilo izvan karaktera.

Kevin Durant, Kyrie Irving i Bruce Brown Jr za Netse.

Netsi su zbog ozljeda igrali sa zvijezdom Jamesom Hardenom i Jeffom Greenom.

James je zadobio ozljedu u uvodnoj minuti 1. utakmice, dok je Jeff isključen od 2. utakmice doigravanja prvog kola protiv Boston Celticsa.

Kao rezultat, sve je ležalo u rukama Kevina i Kyrie.

Obojica su dobro nastupila nakon prve četvrtine, kombinirano za 55 koševa za Netse.

Netsi su u prvoj četvrtini imali pad od samo 19 poena, ali uz pomoć Brucea Browna, Kevin i Kyrie uspjeli su smanjiti vodstvo ulazeći na polovicu, pa čak i napraviti povratak povevši u zadnjoj minuti utakmice.

Ali nije bilo dovoljno zadržati Buckse na kraju.

Kevin je vodio Netse, postigavši ​​30 poena i 11 skokova double-double uz 5 asistencija.

Nismo pucali niz potez, rekao je Durant. Mislim da smo tamo iskoristili nekoliko prilika.

Dok je Kyrie ispustio 22 poena, 5 skokova i asistenciju.

'To je dobra staromodna utakmica doigravanja upravo tamo, rekao je Irving.

U međuvremenu je Bruce Brown pridonio 16 poena i 11 skokova double-double uz 3 asistencije u izgubljenom naporu.