Nogomet

Brazil je pobijedio Peru da bi se plasirao u finale Copa Amerike

Koji Film Vidjeti?

Mnogi brazilski igrači nisu željeli sudjelovati na Copa Americi nakon što se Selecao plasirao u finale pobjedom nad Peruom u ponedjeljak 1: 0. Umjesto toga, neki su igrači rekli da se nadaju da će svoje rivale vidjeti u subotu na stadionu Maracana.

Želim vidjeti Argentinu u finalu, Neymar rekao je nakon utakmice na stadionu Nilton Santos u Rio de Janeiru. A također navijam za njih u sljedećoj utakmici jer tamo moram igrati mnogo prijatelja. Ali, u finalu će Brazil pobijediti. Argentina i Kolumbija u utorak će igrati u polufinalu.

što je radio fakultet i izuzeo sreću

Neymar je napravio razliku na marginama stadiona Nilton Santos u Rio de Janeiru. Nadalje, jedini pogodak u igri stigao je u 34. minuti. Nakon što je skrenuo branič Alexander Callens na lijevom rubu kutije. I potpomognuto Lucas Paquetá , koji je jednostavno gurnuo loptu u mrežu.

Peruanski vratar Pedro Gallese je bio jedan od ključnih igrača u igri unatoč eliminaciji njegove strane. Iz blizine je u 18. minuti napravio dva teška obrana. Jedan Neymara, a drugi Richarlison , što bi omogućilo Brazilu da brzo krene do uspjeha.

Brazil je stvorio dojam da mogu postići gol ako se žele suočiti s Peruom. Momčad Selecao koja ih je pobijedila sa 4: 0 u grupnoj fazi turnira.

Brazil je stvorio dojam da mogu postići gol ako se žele suočiti s Peruom (Izvor: AP News)

No, drugo je poluvrijeme bilo vrlo drugačije Gianluca Lapadula prisiljavajući Edersona da spasi ključni gol u 49. minuti nakon prvog poluvremena. Brazilac još uvijek ima prilika, ali nastavio je rasipati protuudare.

Brazil traži svoj deseti naslov.

Brazil traži svoj deseti naslov na južnoameričkom turniru u svom devetom finalu u posljednjih 14 izdanja turnira. Utakmica se preselila u Brazil nakon što su Argentina i Kolumbija odustale od suhostiranja zbog problema s COVID-19.

Danas smo se naslonili, svi su nam pomogli, to je ono što trebamo za osvajanje naslova, rekao je veznjak Casemiro. Prije turnira bio je jedan od igrača koji su počeli kritizirati organizaciju zbog slanja Copa Amerike u Brazil.

Uz to, Brazil ima alarmantne brojke za COVID-19. I kriza na nogometnom savezu koja je dovela do suspenzije predsjednika Rogeria Cabocloa nakon slučaja seksualnog uznemiravanja. Caboclo poriče nepravde.

jesu li joe madden i john madden povezani

Prije dvije godine Brazil je osvojio naslov bez ozljeda Neymarove momčadi jer je pobijedio Peru s 3: 1. Sljedeće subote finalna utakmica Copa America, koja će se igrati bez navijača zbog epidemije COVID-19. Takva igra bit će velik izazov i za igrače.