Bobby Portis Bio: Karijera, statistika, ugovori i neto vrijednost
Ako želite znati što znači ustati iz pepela i stvoriti ime za sebe, onda pitajte Bobby Portis . To je zato što je imao neka najgora iskustva koja se moglo doživjeti dok je bio tek dijete.
Ali, kao što je netko rekao, Ili uspijete, ili ne . Isto tako, Bobby je uspio, i trenutno je jedan od najboljih potencijalnih klijenata u NBA .

Bobby Portis
Nedavno je potpisao a 7,5 milijuna dolara dvogodišnji ugovor s Milwaukee Bucks , ističući njegovu sposobnost. Budućnost Portisa izgleda sjajno s jednom od najpriznatijih franšiza na cijelom svijetu.
Dakle, pridružite mi se na ovoj nezaboravnoj Bobbyjevoj vožnji, gdje ću vam reći o putovanju petogodišnjeg djeteta koje je živjelo u opasnom kvartu, prevladalo te prepreke i stiglo do vrha.
Prije nego što uđemo u važne stvari, pogledajmo kratke činjenice.
u koju je školu išao tony romo
Brze činjenice:
| Puno ime | Bobby Portis |
| Datum rođenja | 10. veljače 1995 |
| Mjesto rođenja | Little Rock, Arkansas, SAD |
| Nadimak | Lude oči |
| Religija | Kršćanski |
| Nacionalnost | američki |
| Etnička pripadnost | Afroamerikanac |
| Srednja škola | Srednja škola Hall |
| Koledž | Sveučilište u Arkansasu |
| Horoskop | Vodenjak |
| Očevo ime | Nije dostupno |
| Majčino ime | Tina Edward |
| Braća i sestre | Jared Portis, Jamaal Portis, Jarod Portis |
| Dob | Star 26 godina |
| Visina | 6,010 ″ (2,08 m) |
| Težina | 113 kg (250 lbs) |
| Raspon krila | 2,18 m |
| Veličina cipela | Nije dostupno |
| Boja kose | Crno |
| Boja očiju | Crno |
| Mjerenje tijela | Nije dostupno |
| Izgraditi | Atletski |
| Oženjen | Nemoj |
| Djevojke | Kanesha Woods |
| Suprug | Nijedna |
| Položaj | Snaga / centar |
| Profesija | Košarkaš |
| Trenutni tim | Milwaukee Bucks |
| Nacrtana godina | 2015. (kolo: 1/22. Ukupni izbor) |
| Neto vrijednost | 10 milijuna dolara |
| Plaća | 1,391 milijuna USD |
| Zarada u karijeri | 24.541.006 dolara |
| Franšize | New York Knicks (trenutno), Washington Wizards, Chicago Bulls (bivši) |
| Broj dresa | # 5 Chicago Bulls 5. Washington Wizards # 1 Ney York Knicks # 9 Milwaukee Bucks |
| Društveni mediji | Instagram , Facebook , Cvrkut |
| Djevojka | Bobby Portis Gears , Dres , Bucks Jersey , Autogram , Rookie kartica |
| Zadnje ažuriranje | Srpnja 2021 |
Odakle je Bobby Portis? Rana karijera i život
Život je za Bobbyja bio izuzetno težak, jer nikad nije imao očevu figuru. Njegova majka, Tina Edward , odgajala mladu Portis samostalno uz pomoć oca, Otis.
Budući da su bili siromašni, dvojac majke i sina živio je u jednom od najskromnijih kvartova, Little Rock projekti .
Primjerice, kad je Portis išao u peti razred, vidio je pucnjeve u blizini njegove kuće. Ali nažalost, to je bila česta pojava u dijelu četvrti u kojem su živjeli.

Portis kad je bio dijete
Kao rezultat toga, otkad je rođeni Arkansas bio dijete, Edwards se pobrinuo da se mladi Bobby kloni tih loših utjecaja.
Osim toga, željela je da njezin sin postane najbolji košarkaš koji je mogao biti. Također, osigurala je da se Bobby za svaki slučaj usredotoči na svoje studije.
Ne zaboravite provjeriti: <>
Tako je mladi Portis morao voditi obje aktivnosti. Učinio je to u bojama jer je održavao pristojan 3.2 GPA u srednjoj školi i na fakultetu. Povrh toga, bio je jedan od najboljih igrača u srednjoškolskim danima.

Portis, za vrijeme njegovog boravka u Arkansasu Razorbacksu.
Da naglasim, bio je rangiran kao najbolji igrač koji je izašao iz srednje škole u državi Arkansas. Također, Portis je zaradio nominaciju u SEC igrač godine tijekom svoje posljednje godine sa Sveučilište u Arkansasu .
Impresionirajući mnoge gledatelje i izviđače, nije iznenađujuće, Bobby je ušao u Nacrt NBA lige 2015 nakon samo dvije godine s Sveučilište u Arkansasu .
Nije bilo sumnje da će se dobro obrazovani moćnik sletjeti u NBA u prvom krugu drafta.
Bobby Portis | Profesionalna karijera
Svi fakultetski košarkaši sanjaju o igranju u NBA jednog dana. I Bobby je ostvario san o 25. lipnja 2015 kada Čikaški bikovi izradio ga s 22. odabir u NBA nacrt 2015.

Portis je izabran za 22. mjesto Chicago Bullsa.
Vrhunac prve Portisove sezone bio je kada je dobio priliku igrati protiv svoje buduće momčadi Novi York Knicks . U toj je igri objavio porijeklom iz Arkansasa 20 bodova i 11 skokova .
Sljedeće sezone, Bobby se suočio s prvom preprekom u svojoj mladoj karijeri, jer su Bullsi odbacili Portis u podružnicu D-lige u Chicagu, razvojnu ligu za stare i mlade igrače koji još nisu na razini NBA.
Suprotno tome, veliki moćnik uspio se isprašiti i zaraditi treću godinu s franšizom. Glavni razlog je potencijalni i nikad odustajući stav koji je Portis pokazivao tijekom dvije godine s Čikaški bikovi .

Portis slavi sa suigračem Mirotićem
Vjera koju su mu pokazali Bikovi nagrađena je kad je Bobby uspio u karijeri 13,2 boda i 6,8 skokova zajedno s 1,7 asistencije . Glavna točka razgovora u sezoni bila je fizička prepirka između Portisa i suigrača Nikola Mirotić .
Kao rezultat toga, Mirotić je morao u bolnicu zbog višestrukih prijeloma lica i potresa mozga. Također, talentiranog moćnog napadača Bulls je suspendirao na osam utakmica.
Naprotiv, incident je djelovao kao poziv na uzbunu rodom iz Arkansasa. Na primjer, u igri protiv kandidata za naslov Philadelphia 76ers , Portis je uspio postići pogodak 38 bodova . To je njegovo najviše bodova do danas.
Je li Portis još uvijek na bikovima?
Sljedeća sezona bila je noćna mora za Bobbyja dok je igrao u 22 igre usrednjavanje 14,1 bodova , 7,3 skokova , i 1,3 asistencije . Nažalost, bilo je dovoljno da ga Bikovi zamijene Washington Wizards tijekom trgovinskog prozora.
Navijači i NBA treneri oduvijek su nadarenu moć doživljavali kao glavnu mladu perspektivu. Stoga je Portisova trgovina s Wizardsima naišla na prezir od pristaša Bullsa.

Portis je igrao za Washington Wizards
Slijedom toga, Bobby se osjećao nepoštovano i, kao rezultat toga, zavjetovao se da će dostići visine koje su svi od njega očekivali. Na radost Wizardsa, Bobby je ispunio svoj zavjet završivši sezonu s rekordima u karijeri 14,3 boda i 8,6 skokova.
Iako franšiza sa sjedištem u Washingtonu nije uspjela osigurati mjesto u doigravanju, uspjeli su završiti iznad Bullsa. Na kraju se posljednji smijeh nasmijao Portis.
Također, pogledajte: <>
Nakon njegovih impresivnih izvedbi, Washington Wizards želio da visoka sila s njima potpiše novi ugovor. Ali, Portis je imao druge planove jer je oduvijek sanjao da igra u Madison Square Garden , dom Knicksa.
Kao rezultat toga, Bobby je ušao na tržište slobodnih agencija u nadi da će se pridružiti franšizi sa sjedištem u New Yorku. Portis je svoju želju dobio kao New York Knicks potpisao ga je na jednogodišnji ugovor s opcijom za još godinu dana.
Roditelj iz Arkansasa igrao je u 61 utakmica za Knickse, u prosjeku 9,8 bodova i 5.1 skokova . Bilo bi prihvatljivo za igrače s određenim dijelom, ali ne i za sportaše poput Bobbyja.
Suprotno tome, moć Knicksa je samo 26 godina, što sugerira da Bobby još uvijek mora puno toga dati NBA.
Radi Portisa i New York Knicks , Nadam se da će Bobby postići potencijal koji je pokazao tijekom studentskih godina.
Pogledajte ovaj video vidjeti Bobby Portis Dunks Poster vs. Hornets,
Bobby Portis | Statistika karijere
| Godina | Tim | GP | Min | Bod | % FG | 3pt% | Reb | podružnica | Stl | Blk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | Milwaukee Bucks | 43 | 21,0 | 11,0 | 53,8 | 48,0 | 6.8 | 1.1 | 0,8 | 0,4 |
| 2019 | New York Knicks | 66 | 21.1 | 10.1 | 45,0 | 35.8 | 5.1 | 1.5 | 0,5 | 0,3 |
| 2018. godine | Washington Wizards | 28 | 27.4 | 14.3 | 44,0 | 40.3 | 8.6 | 1.5 | 0,9 | 0,4 |
| 2018. godine | Čikaški bikovi | 22 | 24.1 | 14.1 | 45,0 | 37.5 | 7.3 | 1.3 | 0,5 | 0,4 |
| 2017. godine | Čikaški bikovi | 73 | 22.5 | 13.2 | 47.1 | 35.9 | 6.8 | 1.7 | 0,7 | 0,3 |
| 2016. godine | Čikaški bikovi | 64 | 15.6 | 6.8 | 48.8 | 33.3 | 4.6 | 0,5 | 0,2 | 0,2 |
| 2015. | Čikaški bikovi | 62 | 17.8 | 7,0 | 42.7 | 30.8 | 5.4 | 0,8 | 0,4 | 0,4 |
| Karijera | 358 | 20.5 | 10.3 | 46.6 | 37.5 | 6,0 | 1.2 | 0,5 | 0,3 |
Koliko godina ima Bobby Portis? Dob, visina, težina
Godine rođen je profesionalni košarkaš Bobby Portis devetnaest devedeset pet , što ga čini 26 godine star,što je savršeno doba za dostizanje vrhunske forme za NBA igrača.
Da dodatno naglasim, zvijezde ovog doba vole Damian Lillard , Russel Westbrook , James Harden , itd., svi su dosegli svoj vrhunac u ovom dobu.Isto tako, Portis dijeli svoj rođendan 10. veljače , čineći svoj horoskopski znak Vodenjak .
Koliko je visok Bobby Portis? Koju poziciju igra?
Prosječna visina igrača u igri NBA je 6 stopa 7 centimetara . Stoga se ne treba čuditi tome što stoji porijeklom iz Arkansasa 6 stopa 10 centimetara , prikladna visina za igranje u položaju za naprijed.

Portis tijekom treninga
Također, težak je u 113 kilograma, čineći ga teškim zaobići i odbiti skokove od. Dalje je naglašava 8,6 skokova po utakmici Portis je uspio u Sezona 2018-19 .
Međutim, igranje na poziciji centra sasvim je druga igra s loptom jer većina NBA centara stoji 7 stopa . Kao rezultat toga, Portisu još treba malo posla da postane vrhunski igrač na središnjoj poziciji ako to odluči.
Bobby Portis | Neto vrijednost i ugovor
Trenutno je prosječna plaća NBA igrača 7,5 milijuna dolara . Stoga ne bi trebalo biti iznenađenje da Portis procjenjuje neto vrijednost 10 milijuna dolara stečene košarkaškim aktivnostima.
što sada radi johnny football
U svojoj prvoj sezoni s Čikaški bikovi , Bobby je zaradio 1,3 milijuna dolara , što je astronomska svota novca za novaka.
Međutim, većina novaka odmah postane milijunaš u prvoj godini zbog prevelike količine novca koju NBA franšize stječu putem NBA. Kao rezultat toga, čak su i pridošlice danas plaćene u milijunima.
Ugovor Bobbyja Portisa: Kolika je njegova plaća?
Snažni napadač Knicka pogodio je jackpot ove sezone jer zarađuje zajamčenu plaću od 15 milijuna dolara godišnje s franšizom iz New Yorka.
Prema ugovoru, Bobby će biti s Knicksima godinu dana, uz mogućnost produženja ugovora za još godinu dana.
Adnan Januzaj Bio: Karijera, statistika, plata, Transfer Markt Wiki >>
Zbog odbojnog ugovora koji započinje ove sezone, rođeni Arkansas definitivno će povećati svoju neto vrijednost. Također, ovo mu je tek šesta sezona u NBA.
Stoga je Portisu ostalo još mnogo godina da se proslavi i zaradi još više novca u profesionalnoj karijeri.
Istaknuća u karijeri i nagrade
- 2013: McDonald’s All-American, Prva momčad Parada Sveamerički, Arkansas g. Košarka
- 2014: Drugi tim All-SEC, SEC All-Freshman tim
- 2015: Sveamerički konsenzus drugog tima, SEC igrač svih godina, All-SEC prvog tima
Bobby Portis | Obitelj i djeca
Bobby Portis rođen je s majkom, Tina Edwards , i njegovog oca, koji medijskim znatiželjnim očima ostaje nepoznat. Ali, pobrinut ćemo se da ga ažuriramo čim informacije postanu dostupne.
Nadalje, Portis ima tri imenovana brata Jared Portis , Jamaal Portis , i Jarod Portis . Čak i danas, četvero braće i sestara dijele snažnu vezu jer se često druže.

Obitelj Bobby
koliko djece ima troy aikman
Osim toga, Bobby je također uključen u vezu sa svojom lijepom djevojkom, Kanesha Woods . Par se počeo zabavljati još od 2019, ali o paru se ne zna mnogo jer svoj ljubavni život vole držati privatnim.
Zapravo, nema službenih objava iz Portisa o društvenim mrežama o paru. Međutim, mnoge slike para na Internetu zacijelo su napravili obitelj ili prijatelji.
Unatoč tome, prilično smo uvjereni da su dvije zaljubljene ptice jedna drugoj za glavu.
Prisutnost na društvenim mrežama:
Instagram : 142 000 sljedbenika
Cvrkut : 88 000 sljedbenika
Facebook : 58 000 sljedbenika
Nekoliko česta pitanja:
Tko je agent Bobbyja Portisa?
Mark Bartelstein agent je Bobbyja Portisa od pisanja. Bobby je pristao na dvogodišnji ugovor vrijedan 7,5 milijuna dolara s Milwaukee Bucks , uključujući mogućnost igrača za drugu godinu, agent Mark Bartelstein 2020. godine.
Jesu li braća i sestre Bobby Portis i Clinton Portis?
Ne, Bobby Portis i Clinton Portis nisu braća i sestre.
Koji su bodovi u karijeri Bobbyja Portisa?
Bobby je imao najviše poena u utakmici protiv Philadelphia 76ers dalje 22. veljače 2018 , s 38 bodova.
Koja je obrambena ocjena Bobbyja Portisa?
Bobby Portis ima obrambenu ocjenu 108,1 od sezone 2021.
Je li Bobby Portis dobar?
Bobby Portis dokazao se kao jedan od najtalentiranijih igrača NBA lige. Od svoje rookie godine, Bobby je započeo u svakoj potencijalnoj igri.
Isto tako, solidan je strijelac i ima veličinu da može lupati s velikim. Ima oči koje će ubiti strah u srce bilo kojeg protivnika.
Je li Bobby Portis ozlijeđen?
Bobby je ozlijedio desni gležanj u utakmici Bullsa protiv Brooklyn Netsa. Kasnije, nakon magnetske rezonancije i fizikalnog pregleda, objavljeno je da mu je dijagnosticiran iščašenje gležnja.
Koga je Bobby Portis udario?
U Listopada 2017 , kad Bobby Portis je igrao za Čikaški bikovi, potukao se sa suigračem Nikola Mirotić tijekom vježbanja. Bobby je bacio udarac i povezao se s Mirotićevim licem.
Nikola je ostao s prijelomom lica i potresom mozga. Kasnije je Bobby Portis suspendiran na 8 utakmica zbog svog groznog ponašanja.Štoviše, Portis se kasnije javno ispričao Mirotiću u intervjuu, rekavši,
Griješim za ono što sam učinio. Želim se javno ispričati Niku. Osjećam se kao da sam iznevjerio svoje navijače, organizaciju Bulls, i što je najvažnije, svoje suigrače. Ovo nije tko je Bobby Portis.











