Bitka na vrhovima: Bucks vs Netsi

Koji Film Vidjeti?

Večeras su dvije utakmice vodile momčadi na najvišoj poziciji.

Broj 2 na istočnoj konferenciji, Brooklyn Nets suočili su se s trećim Milwaukee Bucksom. Oboje momčadski kandidati za prvenstvo. Vjerojatno će meč biti težak.

Baš kao što su predviđali obje momčadi dale su si jaku konkurenciju i na kraju su Bucks zaprepastili Netse, porazivši 114-112.

Pokazujući da je košarka do kraja nepredvidljiva i puna iznenađenja.

Brooklyn Nets započeli su snažno vodstvo u prvoj četvrtini s 9 poena, ali ubrzo se Milwaukee vratio u drugu četvrtinu.

U konačnici, Bucksi su pobijedili na kraju propisa s dva boda iznad broja 2.

Snažni start Brooklyn Netsa

Kevin Durant vratio se u sastav Netsa nakon što je propustio utakmicu kako bi se odmorio.

Slično tome, Giannis se također vratio za Buckse nakon ozljede u posljednjem meču protiv Houston Rocketsa.

Utakmica je također pokazala epski dvoboj ove dvojice igrača, a oba su završila s 40 plus bodova.

https://twitter.com/NBA/status/1388979020889526280?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1388979020889526280%7Ctwgr%5E%7Ctw&tw2Fports%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1388979020889526280%7Ctwgr%5E%7Ctw & Conf2Fports% 2Fnews% 2Fbucks-vs-nets-score-takeaways-giannis-antetokounmpo-drops-49-points-kevin-durant-has-42-in-gubitak-napora% 2F

Giannis je zakucao nad Kevinom Durantom na uličici od Khris Middleton za početak noći.

Netsi su brzo odgovorili odmah uz Joe Harris srušivši trojku.

I Milwaukee je sve poravnao na 4-4.

Potom je igra krenula naprijed-natrag s Netsima i Bucksima opet izjednačenih 7:35 preostalih u 1. četvrtini.

Kevin Durant je pucao u skakača, a De Andre Jordan blokirao je udarac Middletona da bi započeo seriju od 8: 0 i preuzeo najveće vodstvo u četvrtini s 8 poena.

Giannis je smanjio vodstvo na 4 poena s preostalih 4:59.

Bucksi su zaostajali za Brooklyn Netsima tijekom cijele četvrtine nakon toga. Na preostalih 2:03 u četvrtini, Netsi vode s 11 razlike.

Potom su nakon svakog udarca Bucksa Netsi odgovarali odmah.

Netsi su poveli s 9 koševa nakon što su Bucks Middleton pucali na zadnju tricu u četvrtini koja je četvrtinu završila 37-28.

Bucksi su poveli u drugoj četvrtini.

Ulazeći u drugu četvrtinu, Bucksi su započeli vrućim šutiranjem, smanjujući vodstvo na tri boda s 6: 0 prije nego što je Durant započeo s 5: 0 u napadu.

Durant i Giannis dvoboji su naprijed-natrag išli 44-36, a preostalih 6:45 bilo je u drugoj četvrtini.

koliko je stara žena Terry Bradshawa

Giannis je potom zapucao koševima i smanjio vodstvo na tri boda na 47-44 nakon dvije minute.

Giannis je pao 49 bodova

Giannis je pao za 49 bodova (izvor: brewhoop.com )

No Joe Harris odgovorio je tricom i poveo na 6 bodova.

No, onda su Nets koračali naprijed smanjujući vodstvo na 1 bod čineći seriju od 5: 0 gdje je Connaughton ukrao loptu Durantu i PJ Tucker zabivši tricu iza luka.

Jrue Holiday izjednačila je na 52-52 s preostalih 3:20.

Forbes je prvi put na utakmici poveo Buckse nakon što je zabio dugu tricu.

Nakon toga Forbes je ponovno pucao u dugu trojku s 26,7 sekundi preostalih u drugoj četvrtini.

Bucksi su poveli ušavši na poluvrijeme s 59-62.

Giannis vruće šutiranje u trećoj četvrtini.

U trećoj četvrtini Giannis je eksplodirao, odgovarajući na sve kante Mreža.

Netsi su postigli prvi udarac u trećoj četvrtini kantom Jeffa Greena. No, Giannis je odmah uzvratio tricom.

U sljedećem posjedu Bucksa, Giannis je ponovno zabio skakačem.

Durant je pogodio tricu da odgovori na Giannisovu kantu, ali Giannis je uzvratio desnom uzvraćanjem svojom trojkom.

Zvijezda Bucksa ponovno je nezaustavljivo zabijala na dodavanju Dontea DiVincenza.

Irving i Durant udružili su se zabijajući kofere, ali Giannis se jednostavno nije suzdržao i ponovno zabio.

za koju je momčad igrao john madden

Forbes postiže tricu na dodavanju Giannisa kako bi mreže zadržale rezultat.

No, s minutu i pol preostale u trećoj četvrtini Kevin Durant postigao je tricu i prvi put poveo u trećoj četvrtini nakon što je zaostao čak 7 razlike.

Netsi Landry Shamet pogađa tricu da zadrži vodstvo na 90-88 prije nego što je Giannis skakač izjednačio utakmicu 90-90 s preostalih 35,3 sekunde.

Bucks Brook Lopez blokirao je Kevina Duranta da uđe u četvrtu četvrtinu izjednačenom igrom.

Jaka završnica Milwaukee Bucksa

Netsi Blake Griffin četvrtu su četvrtinu započeli tricom da bi minutu igre poveli.

Shamet je u sljedećem posjedu zabio još jednu tricu za povećanje vodstva na 6 bodova prije nego što je Middleton odgovorio prvom žlicom za Buckse.

Middleton je izvukao prekršaj i zabio kantu iza luka da bi izjednačio utakmicu 96-96.

Giannis i Holiday postigli su gol za leđa i poveli sa 7:20 preostalih u igri.

Bucksi su napravili 10-3 niz, postigavši ​​rezultat 106-99.

Isto tako Netsi su u posljednjoj minuti puni gužve vukli novac kroz četvrtinu.

Kyrie Irving zabio kantu za smanjenje vodstva i postigao je pogodak od četiri poena s preostalih 57,0 sekundi.

Durant nije uspio pogoditi tricu za 2,6 sekundi, a Middleton je uzeo loptu i utakmicu završio sa 117-114.

Emisija Giannis i Durant

NBA navijači uživali su u epskom dvoboju dvojice velikana lige trenutno, dok se vladajući MVP Giannis suočio s bivšim MVP-om Kevinom Durantom i odradio nevjerojatnu noć.

Obojica su imala nevjerojatnu noć s Giannisom koji je noć završio sa 49 sezonskih poena uz osam skokova, četiri asistencije, tri blokade i krađu.

U međuvremenu je Kevin Durant noć završio s 42 poena i 10 skokova double-double, uz 2 asistencije.

Također je postao prvi igrač koji je od tada zabio 40 plus poena Vince Carter u 2005, povratak u leđa nakon što je u četvrtak navečer postigao 42 poena protiv Indiana Pacersa.

Nisam išao tamo-amo s KD-om, rekao je Antetokounmpo. Na ovom svijetu nema nikoga tko može ići naprijed-nazad s njim. Jedan je od najvećih igrača koji je ikad igrao ovu igru.

Morate to moći učiniti kao jedinica, čuvati ga i otežavati mu rad. Samo sam pokušavao raditi svoj posao, doći na svoje mjesto i izvršiti i pomoći mom timu da pobijedi.

Nevjerojatno kod njih dvoje nije bilo samo pucanje već i učinkovito pucanje.

Bucks Giannis i Nets Kevin učinkovito šutiraju

Giannis Antetokounmpo izveo 21 od 36 s poda, dok je Durant izveo 16 od svoja 33 udarca.

Cijeli život radim na skoku, rekao je Antetokounmpo. Znam da će na kraju jednog dana sve to kliknuti.

Večeras ta slika koju sam stvorio, to je onaj koga želim ići naprijed. Nije bitno hoću li postići 49 bodova. Nije me briga za to. Stalo mi je do toga kako sam usporio, kako sam uspio pronaći svoje suigrače. Kako ako sam propustio jedan, propustio drugi, propustio treći i još uvijek uspio sići i pucati u drugog. To je ono što vjerujem da mogu biti.

Obojica igrača bila su najmanje 50 posto iz daljine, Giannis je napravio 4 od 8 pokušaja iz daljine, a Durant pogodio 7 od svojih 13 pokušaja.

Durant je rekao da se svaki dan kad se probudiš bavi svojim zanatom. Moramo samo ostati mentalno zatvoreni u ono što pokušavamo raditi kao grupa.

Imate tipa koji je gotovo iste veličine kao Giannis, s neograničenim dometom, rekao je Middleton. KD je tip koji će vam se samo povući u lice kao da vas nema.

Iako je to uglavnom bio nastup Giannisa i Duranta, ali i drugi igrači obje momčadi također su blistali i pomagali Giannisu i Durantu na svaki mogući način.

Drugi igrač Bucksa blistao je u pobjedi.

Khris Middleton blistao za svoje napore da posebno pomogne Giannisu, zajedno s nevjerojatnim šutiranjem s terena i iza luka.

Također je učinio nevjerojatan posao da dođe do skokova. U konačnici završivši s 26 poena i 11 skokova double-double, zajedno sa šest asistencija za pobjedu Bucksa.

Slično tome, Jrue Holiday također je pokazao sjajan učinak u zadržavanju Netsa i dodao 18 poena, pet skokova i četiri asistencije.

Zablistao je i još jedan igrač Bucksa. Brynn Forbes je tako efikasno ispustio trice da je Bucksima pomogao u zadržavanju Netsa.

Zabio je 12 poena silazeći s klupe i odigravši samo devet poena.

za koju je momčad igrao lamar odom

Zapravo su svi u Bucksu dobro odradili svoj posao da se vrate nakon što su u 1. četvrtini spustili 9 bodova niže.

Kyrie Irving i Shamet blistali su za Netse

S druge strane, Kyrie Irving bio drugi vodeći strijelac Brooklyna. Noć je završio s 20 poena, sedam skokova i šest asistencija.

Landry Shamet također je učinio nevjerojatan posao držeći Buckse na nogama. Završio je postigavši ​​17 poena silazeći s klupe, uz 3 skoka i 2 asistencije.

Blake Grffin zablistao je u četvrtoj četvrtini zabivši trice za smanjenje vodstva i na kraju završio s 11 poena, 7 skokova i dodavanja.

DeAndre Jordan završio je s 10 poena i 11 skokova double-double igrajući 24 poena i čuvajući Giannisa.

Jedino on nije bio dovoljan u obrani Giannisa jer je Giannis bio nezaustavljiv kroz utakmicu.

Kako je od 49 koševa koje je postigao Giannis, njih 35 došlo je s Jordanom koji je prvenstveno čuvao Giannisa.

A kad je dobro obranjen, drugi igrači Bucksa uskočili su postići gol.

Netsi na teren ulaze bez zvijezde Jamesa Hardena koji je propustio 14. utakmicu u nizu s ozljedom tetive.

Dok je čuvar Bruce Brown vratio utakmicu nakon što je propustio tri utakmice s bolnim desnim koljenom.

Unatoč porazu, trener Nets-a rekao je da su dvije serije igara poslužile kao proba za doigravanje.

Još uvijek rastemo, rekao je Nash. Još uvijek učimo.

Također je dodao, Pokušavamo doći tamo, a kamoli početi skrivati ​​stvari.

Utrka za prvo sjeme postaje zanimljivija.

Kako se približavamo startu doigravanja, borba za ulazak u prvo mjesto za ulazak u doigravanje postaje sve oštrija.

Pobjedom su Bucks popravili na 40-24 pobjedom po treći put u četiri utakmice, povukavši se u dvije i pol utakmice Netsa koji su ispali 43-22.

U međuvremenu, Philadelphia 76ers su na vrhu s 43-21, koji će se sutra suprotstaviti Chicago Bullsu nakon što su savladali San Antonio Spurse 113-111.

Dok će se Netsi u srijedu 5. svibnja ponovno suprotstaviti Milwaukee Bucksu.