Bitka na vrhovima: Bucks klinčira mjesto doigravanja porazivši Netse

Koji Film Vidjeti?

Bitka na vrhovima nastavljena je i večeras, Milwaukee Bucks ponovno se suočio s Brooklyn Netsima.

U posljednjem međusobnom meču Bucksi su svladali Netse sa 117-114 poboljšavajući svoj rekord.

A večeras su Bucksi ne samo popravili svoj rekord, već su i pobijedili u play-offu pobjedom nad Netsima 124-118.

Sada Bucksi ostaju s rekordom 41-24 s postotkom pobjede od .631, jednu i pol utakmicu zaostatka za mrežama br. 2 i tri utakmice za prvim brojem Philadelphije 76ersa.

Bucksi su petu sezonu zaredom ušli u doigravanje.

Bucks jaki 1. poluvrijeme

Jrue Holiday postigao je prvi udarac u igri da bi Bucksi poveli samo 20 sekundi u igri.

No Netsi Kevin Durant odgovorio je desnim bekom skakačem praćenim Kyrie Irving ’ s polaganjem rezultata za 4-2 nakon jedne i pol minute igre.

Netsi su poveli pet koševa udarcem leđa u leđa, ali zvijezda Bucksa Giannis uzvratio je tricom i izvukao prekršaj prilikom postizanja polaganja nakon što je Brook Lopez blokirao Irvinga i doveo Bucks u vodstvo.

Netsi su zaostajali za Bucksima gotovo cijelu prvu četvrtinu počevši s čak 4 poena i prolazeći čak pet poena.

Zaostajali su četiri boda s preostalih 37,3 sekunde u četvrtini kada je Durant izvukao prekršaj postigavši ​​skakač koji je vodstvo smanjio na bod do kraja četvrtine.

Bucksi su nastavili dominaciju u 1. poluvremenu.

Ulazeći u drugu četvrtinu, Netsi i Bucksi bili su na 33-34, s Bucksima u vodstvu.

Netsi su drugu četvrtinu započeli serijom 7-2 i poveli s četiri boda.

I naknadno su obje momčadi išle naprijed-natrag postižući kante.

Utakmica je izjednačena na 44-44, a preostalih 8:14 ostalo je u četvrtini.

I Netsi su nakon toga zabili za vodstvo, ali Bucksi su opet izjednačili sa 6:19 u satu.

Utakmica je išla glavom u glavu, a Bucksi su odgovarali na udarac svakog Netsa da izjednače utakmicu, a Netsi su činili isto svaki put kad su Bucksi poveli.

Ali s otprilike četiri minute preostalog u poluvremenu, Bucksi su pucali u vodstvo.

Bucks pobjeđuje Netse leđa u leđa

Bucks porazio Netse leđa u leđa (izvor: netsdaily.com )

Bucksi su imali 5 bodova prednosti kada je sat pokazao 1:57.

Bucks Bobby Portis zakucao je zakucavanje produžujući vodstvo na 7 poena s 55-62 na ploči.

A Giannis je postigao skakača s preostalih 46,3 sekunde da povede 10 poena prije nego što je Irving pogodio posljednji udarac četvrtine da bi poluvrijeme završio s 66-58.

Na početku treće četvrtine Bucksi su bili u vodstvu nakon što su 1. poluvrijeme završili s osam koševa prednosti.

Kyrie i Kevin zabijaju za vodstvo.

Kevin Durant započeo je treću tricom, a Giannis je uzvratio desnim bekom tricom.

Bucksi su poveli s 10 koševa prednosti otprilike na pola u treću četvrtinu.

Joe Harris ispustio je tricu praćen rasporedom Kevina Duranta da započne seriju 14-7 u konačnici vodeći dva poena do kraja četvrtine.

Povratak Bucksa u četvrtom.

Blake Griffin tricom početkom četvrte četvrtine doveo je Netse do pet koševa prednosti pri rezultatu 100-95, a 10:27 ostalo je u igri.

Bucksi su izjednačili na 104-104 sa 7:57 na satu.

Naknadno povećavajući vodstvo na četiri boda nakon što je Jrue Holiday skupio u rasporedu.

Khris Middleton pucao u postavu čineći utakmicu 110-104 s Bucksima u vodstvu.

Giannis je potom izvukao prekršaj postigavši ​​polaganje.

Bucksi su poveli najveću četvrtinu s 11 koševa na 108-119 s 3:26 minute na satu.

Netsi se pokušali vratiti, zabivši Kyrie i Kevina.

Međutim, Bucksi su samo nastavili odgovarati ikad pucali u Mreže.

kakav je rak imao Eric Berry

Napokon su napravili serijsku mrežu Netsa sa 124-118 na semaforu.

Kevin Durant i Kyrie Irving ogromno bodovno partnerstvo.

Unatoč gubitku Kevin Durant i Kyrie Irving pao ogroman pogodak za Netse.

Noću su imali 70 bodova partnerstva.

Tamo gdje je Kyrie predvodio mrežu za Netse, pao je 38 poena, dok je Kevin pratio Kyrie s 32 poena napada.

Dvojac Nets superstar kombinirano je pucao 25 ​​za 47 s terena i 10 za 20 s linije tri poena.

Baš s Kevinom i Kyrieom, oni su već dominantni dvojac u ligi. Nakon što se Harden vrati nakon ozljede, trojac će biti nezaustavljiv.

Ako nastave istim tempom za bodovanje i nakon povratka Hardena.

Netse će biti teška momčad za pobijediti.

Kevin je večer završio s 32 poena, 9 skokova i 6 dodavanja igrajući četrdeset minuta.

U međuvremenu je Kyrie vodio na semaforu spuštajući 38 poena, uz 5 asistencija i 3 skoka.

Jeff Green postigao je 10 poena i 5 skokova da bi dvostruko zaokružio popis startera Netsa.

Joe Harris vodio je klupu postigavši ​​12 poena, uz 2 skoka igrajući 33 poena.

Slično tome, Mike James je pao 10 poena igrajući deset minuta uz skok i tri asistencije.

Dok je Blake Griffin ispustio 9 poena uz 2 skoka i 2 asistencije.

Gubitak spušta malo svjetla na problem Netsa.

Netsi su izgubili uzastopne utakmice od Bucksa, back-to-back. Ovaj gubitak sada zasjenjuje svjetla na Netsu da bi pobijedio u igri.

Također je usredotočio pažnju na poznavanje jezgre Bucksa koja se gradi kroz nekoliko dubokih doigravanja.

To je ogroman faktor, rekao je Durant nakon toga. Kontinuitet je velika stvar u ovoj ligi.

neto vrijednost oscara de la hoya

Igrač Netsa koji povremeno pati od ozljeda donio je problem u njihovoj povezanosti i kontinuitetu.

Na primjer, velika tri igrača Netsa, James Harden, Kyrie Irving i sami Kevin Durant nisu odigrali više od sedam utakmica zajedno.

Dakle, teško im je povezati se i upoznati tijekom igre nakon što se James vrati u Netse.

S druge strane, Bucks ima igrače koji igraju zajedno već nekoliko sezona.

Tako su upoznati međusobne predstave što je vrlo povoljno.

Trener Netsa o svom problemu.

Ovdje moramo nadoknaditi prazninu, rekao je trener Netsa Steve Nash. Razumijemo da je to momčad koja već godinama izvodi isti prekršaj, igra zajedno, iste sheme u obrani.

Ušao duboko u doigravanje, a to je nešto što mi nemamo, pa kako možemo nadoknaditi tu prazninu? To je takav naš život u malom koji ovdje ide kući.

Dok Mreže još uvijek rade na izgradnji kemije i ritma.

No ono što je za Netse povoljno je prisustvo iskusnih igrača koji su u ovoj ligi već nekoliko godina.

U ovoj su momčadi veterani koji su igrali u različitim situacijama koje poznaju gotovo svaku terminologiju koja se događa u ovoj ligi i svaku vrstu seta koji vodimo s obje strane, rekao je Durant.

To je i u našoj prednosti, imajući to veteransko vodstvo, ali svejedno smo povezana skupina.

Durant je rekao da se zbog tog iskustva osjeća kao da je momčad godinama zajedno, iako je prošla samo jedna sezona.

Durant je dodao, Moramo nastaviti nastaviti graditi na tome.

Nash je sažeo preostale ciljeve regularne sezone Netsa kao pokušaj povratka punog zdravlja i pokušaj prevladavanja nedostatka zajedničkih iskustava.

To je naš izazov kao i bilo što drugo, rekao je Nash. Dok to radimo, možemo li biti više fizički? Možemo li biti više povezani? Možemo li upravljati i kontrolirati neke od upravljačkih elemenata koji nam mogu pomoći da objesimo neke od ovih i osvojimo neke od njih dok pokušavamo sastaviti dijelove?

Giannis, zvijezda Milwaukee Bucksa, pomaže rukama.

Vladajući MVP Giannis predvodio je pogodak u pobjedi nad Netsima u utorak navečer.

Osvojio je 36 poena, posljednja dva slobodna bacanja iz spojke s preostalih 51,9 sekundi.

Zvijezda Bucksa također je imala 12 skokova izvodeći double-double noć, uz 4 asistencije.

Pobjedom su Bucksi sada osvojili play-ff mjesto, zajedno s osvajanjem trećeg uzastopnog niza, a Nettovima donijeli i treći uzastopni poraz.

Bucksi su otišli 5-1 protiv dvije najbolje momčadi konferencije.

Bucks Clinch mjesto u doigravanju

Mjesto doigravanja Bucks Clincha (izvor: twitter.com )

Uvijek koristim isti izraz: Saznajemo više o sebi, rekao je glavni trener Bucksa Mike Budenholzer o nedavnom uspjehu momčadi protiv Brooklyna i Philadelphije.

Moramo se popraviti.

Ovi timovi čine puno stvari da vas dovedu u teška mjesta. Oboje će biti dobri. Oboje imaju momke koji su nestali. Ali to je natjecateljsko, dobro je dobiti pobjedu, važno je i dalje igrati ovdje dobro.

No, ova pobjeda ne bi bila laka da Giannis nije dobio pomoć od svojih suigrača.

Njegovi suigrači savršeno popunjavaju svoje slabosti i dobro igraju svoju ulogu kako bi svojoj momčadi dali pobjede.

I večeras su Bucksi izvrsno ofanzivno odradili posao popunjavajući prazninu Giannisa kada je sjedio zbog problema s prekršajem.

Ove noći Bucksi su se 'velika trojka' izmjenjivali preuzimajući igru. Kao rezultat, noć su završili s ogromnim bodovima.

Bucks postiže najvažnije trenutke.

Khris Middleton i Jrue Holiday obje izjednačene za drugo vodstvo Bucksa.

S obojicom koji su postigli po 23 poena, Khris je dodao 7 skokova uz 4 asistencije, a Holiday je dodao 8 skokova, još jedan double-double sa 10 asistencija.

Donte DiVincenzo također je dodao double-double, postigavši ​​10 poena i 15 skokova uz 2 asistencije.

U međuvremenu, Bryn Fobes predvodio je pogodak za klupu sa 14 poena.

Ova pobjeda sigurno je izgradila samopouzdanje Bucksa za dalje.

Puno znači, rekao je Holiday. Zapravo se nekako prilagodite momčadi i ne samo to, već timovi moraju napraviti prilagodbe.

Nakon jedne igre, jedne pobjede, morate se vratiti i izvršiti prilagodbe te izaći i igrati sljedeći put.

Dakle, mislim da smo dobro odradili prilagodbu i stvarno zaključavanje i obraćanje pažnje na detalje te smo izvojevali pobjedu, dodao je.

Uz to, Bucksi također znaju da Nets i 76ers nisu bili u punoj snazi ​​u svakom od matchupa u regularnoj sezoni.

Sjajne pobjede, očito, drago mi je što smo uspjeli prirediti show za naše navijače i uspjeli smo izgraditi dobre navike u tim igrama, ali to je sve, rekao je Antetokounmpo. Ne znači ništa.

Nitko se neće sjećati ovih utakmica kad smo u doigravanju. Meni osobno, to mi ne znači ništa.

Sve što me zanima je da je momčad uspjela izaći igrajući čvrsto, svi su bili zaključani, u ofanzivi smo se brinuli za loptu, dobili smo čisti izgled, pokušali smo im to učiniti što težim.

Sretan sam zbog toga, ali pobjeda, pobjeda ili poraz ne znači ništa. Igrači će biti svi drugačiji. Drugačiji slučaj (u doigravanju).