Bitka za ulazak: GSW vs NOP, Steph, deveta igra s 40 poena

Koji Film Vidjeti?

Broj 11 u zapadnoj konferenciji New Orleans Pelicans suočio se s 9. brojem Golden State Warriorsa na svojim prvim back-to-back igrama počevši večeras.

Warriorsi su odnijeli prvu pobjedu u back-to-back igrama porazivši Pelicans 123-108 da zadrže svoju poziciju za play-in turnir.

Pobjedom su na putu da izbore mjesto za play-in turnir.

koliko godina imaju trostruka h djeca

Warriorsi koji su imali 32-32 popravili su se na 33-32 s postotkom pobjede od .508, što je jednako osmom mjestu Memphis Grizzliesa.

Memphis Grizzlies stoji na 32-31, preostalo je još 9 utakmica.

Warriorsi su utakmicu započeli snažnom serijom koju su održavali tijekom cijele utakmice da bi porazili Pelikane.

Sada, Pelikanci zaostaju četiri utakmice za 9. mjestom Warriorsima, a preostalo je sedam utakmica.

Deveta četrdeset i više utakmica Stephena Curryja podiže Warriorse pored Pelikana.

Golden State Warriors dominiraju u prvoj četvrtini

Warriorsi su utakmicu u ponedjeljak otvorili povevši rano vodstvom od 12-1.

Stephen Curry postigao je pogodak na dodavanju Draymonda Greena i napravio 4-0 30 sekundi u igri.

Draymond je tada blokirao zvijezdu Pelicansa, Zion Williamson, i Warriors Andrew Wiggins udarajući skakača na sljedećem posjedu.

Ponovno se Wiggins vinuo i ispustio raspored, rezultatom 6-1 s 10:12 preostalih u igri

Stephen i Wiggins ponovno su zabili za 12-1 početkom četvrtine prije nego što su zabili Pelicans Willy Hernangomez.

Draymond je zabio u sljedećem posjedu i uzvratio je vodstvom od 11 poena.

Steph je zabio tricu na dodavanje Draymonda, ostavivši 14-5 gem 7:43.

Zabio je 7 poena nakon što je zabio tricu igrajući 5 poena odlazeći 3 od 4 s terena.

Pelicans su pratili Warriors tijekom cijele četvrtine nakon vrućeg pucanja Warriorsa.

Zion je postigao koš i smanjio vodstvo na pet poena s 5:33 preostalih u igri.

Ubrzo su Draymond i Steph pokazali tik-tač da bi je dodali Juanu Toscanu i postigli tricu.

Naknadno je još jedan dodavanje tik-takta došao do Toscana za još jednu tricu, produžujući vodstvo na 11 poena.

Steph je pogodio tri natrag, dovodeći utakmicu do 36-19 s 1:37 preostalih u igri.

Prva četvrtina završila je Warriorsima koji su poveli sa 18 koševa razlike.

Ratnici kontinuirano vode u drugom

Zion Williamson ubrzao je postigavši ​​prvi poen u četvrtini. Zatim ponovno zabio na dodavanje Lonzo Ball-a.

Međutim, Warriorsi su nastavili niz bodovanja dovodeći utakmicu do 42-27 s preostalih 7:53.

Jordan Poole zabio je kantu, a nakon toga ponovno zabio tricu na dodavanju Kenta Bazemorea.

Zabijanjem pogodaka, Warriorsi su izveli seriju 14-4 prije nego što je Brandon Ingram zabio Pelicansima kako bi smanjio vodstvo od 22 poena za 2 poena.

Prije nego što je Steph odgovorio polaganjem desnog beka, a Poole ponovno zabio tricom.

Pelicans su se pokušali vratiti u igru ​​u posljednjih nekoliko minuta igre, napravivši niz 9-0 da bi postigli pogodak na 62-46.

Draymond agresivno vozi do koša zabijajući Warriorsima da prekinu seriju.

Međutim, Pelicans je odmah uzvratio vedrom, a Bledsoe je izvukao faul zabivši i kantu s 28,6 preostalih u 2. četvrtini.

Ball pogađa tricu s dodavanja Naji Marshalla na zujanje i završava četvrtinu na 66-51.

Pelikani vruće startaju u trećem.

Baš kao što su završili drugu četvrtinu, na isti su način započeli i treću, postigavši ​​prvu kantu.

Nakon toga pogodio je još jednu kantu prije nego što je Curry pao iza luka.

Udario je još jednu kantu iza luka u sljedećem posjedu čineći petu noć.

Bledsoe je pogodio tricu preko Curryja za početak trčanja od 10-3 za Pelicans.

Steph pogađa svoju sedmu tricu, a Ball ga brani sa 2:05 u igri.

Mychal Mulder je pogodio tricu s 56,7 preostalih na satu i Warriorsi završavaju četvrtinu 97-80.

Warriorsi drže vodstvo.

Zion Williamson započeo je četvrtinu postigavši ​​kantu, a Wiggins je uzvratio desnim bekom udarcem iza luka.

Obje su momčadi išle naprijed-natrag i zabijale kante, a Pelicans je zaostajao za Warriorsima s više od deset poena do kraja četvrtine.

za koga je oženjen Joe Flacco

U konačnici, Warriorsi su uzeli 123-108 pobjedu za svoj prvi back-to-back meč.

Pelikanci i Warriorsi ponovno se sastaju za sljedeći meč.

Stephen Curry deveta četrdeset plus igra.

Bilo je nerealno da se Warriorsi ove sezone natječu za naslov, jer je Klay Thompson propustio povratnu sezonu s ozljedom i promjenom cijelog pijetla.

I Warriorsi idu u fazu obnove. Također nedavno povreda Kelly Oubre koja ga je odmarala cijelu sezonu.

Steph ispušta 41 za pobjedu

Golden State Warriors Steph pada 41 za pobjedu (izvor: mercurynews.com )

Međutim, Stephen Curry impresivno šutiranje i neograničen domet zajedno s ostalim igračima koji se pojačavaju kako bi postigli impresivnu izvedbu vraća ih u kandidata za doigravanje.

Kao što su gotovo izboriti mjesto na play-in turniru.

A ova pobjeda protiv Pelikana još je više podigla njihovu priliku za igranje na play-in turniru.

Ključni igrač ove pobjede je nitko drugi do Stephen Curry koji je ispao deveti četrdeset plus gem, postigavši ​​41 poen uz 4 skoka i 8 asistencija.

Spustio je 17 bodova u prvoj četvrtini da bi od početka dominirao Pelikanima.

Zvijezda Warriorsa postigla je 23 od svojih 40 koševa u trećoj četvrtini, a također je u susretu postigla 8 trica.

Suigrači na Stephinoj igri.

Kad god zakoračite na pod sa Steph Curry, tamo je prednost, rekao je napadač Warriorsa Draymond Green.

Dakle, timovi se boje njega i svugdje gdje trči po podu, s loptom ili bez nje, timovi se prestraše. Ta vrsta gravitacije jako vuče.

Ne bih želio vidjeti ekipu u kojoj je Steph Curry. Svi znamo za što je sposoban. Tip može preuzeti utakmicu i otežati bilo kojoj momčadi u NBA-u bilo koje noći.

Ako se uđete u uličnu borbu i Mike Tyson stoji uz vas, kako ćete se osjećati? Rekao je napadač ratnika Juan Toscano-Anderson.

To je najbolja analogija koju vam mogu dati. On je samo, on je drugačiji, čovječe. Dakle, znam ako uđem u kiseli krastavac, tražim ga; učinit će da se nešto dogodi češće nego ne.

Obrana, on je samo magnet; obrana mu samo gravitira, pa otvara puno stvari.

Draymond peti triple-double.

Na putu do postizanja četrdeset plus i pobjede u utakmici, dobio je pomoć od svojih suigrača.

Možete to osjetiti, rekao je Curry. Pogotovo poput noći poput večeras, u kojoj krećem u prvoj četvrtini, to svima povećava samopouzdanje da možemo stvoriti dobre udarce.

Na kraju dana, to je ono što bi veterinar trebao učiniti; trebali bi uzdići sve. A energiju dobivam od njih kad upoznaju taj intenzitet, agresivnost i stav koji imamo.

Andrew Wiggins je ispustio 26 poena i 4 skoka slijedeći Steph odmah iza na semaforu Warriorsa.

Draymond Green ugrabio je svoj peti triple-double u igri postigavši ​​10 poena, 13 skokova i 15 asistencija.

Kad biste morali odabrati jednog tipa u NBA-u da čuva Zion, Draymond bi bio taj tip, rekao je Kerr.

Budući da je sve vidio, najpametniji je branič lige, ali ima snage da može ostati ispred njega.

Pokušali smo pomoći koliko smo mogli, a da nismo potpuno napustili strijelce, ali kad imate Draymonda, to je vrhunsko oružje u obrani.

Juan Toscano-Anderson predvodio je klupu Warriorsa postigavši ​​14 poena, 4 asistencije i 5 skokova, a pratio ga je Jordan Poole koji je postigao 11 poena.

Zion Williamson predvodio je Pelikane.

S druge strane, Zion Williamson ispustio je 32 poena, 8 skokova i asistenciju Pelikana.

Slično je i Brandon Ingram zabio 19 poena, 2 skoka i 4 asistencije.

A Willy Hernangomez je ispustio 10 poena, 7 skokova i asistenciju koji je samo drugi zabio dvostruke poene za startera Pelicansa.

U međuvremenu je Naji Marshall vodio klupu Pelicansa, postigavši ​​12 poena uz 6 skokova. Isto tako, Eric Bledsore je pridonio 11 poena, 5 skokova i 4 asistencije.

Pelikanci i ratnici sastaju se ponovno u utorak kako bi završili back-to-back set.