Vijesti

Aston Villa 3-1 Fulham

Koji Film Vidjeti?

Šef Fulhama Scott Parker optužio je svoje igrače da nisu dovoljno na putu jer su njihovi strahovi od naglog pada uslijedili nakon poraza Aston Ville.

Cottagersi su bili na putu prema skupu u Newcastleu na 17. mjesto kada Aleksandar Mitrovic pogriješio s pogreškom Tyronea Mingsa otpuštajući najbolje posjetitelje iz Ville Park.

Međutim, zamjena Trezeguet postigao dva pogotka jer je Villa u posljednjih 12 minuta zabio tri. Iz Fulhama su odlazili s tri boda u sigurnosti.

Povremeno u ovoj igri morate shvatiti gdje ste i što trebate. I nismo se nosili s tim, rekao je Parker.

Ponekad trebate paničariti, igrati igru ​​na pravom mjestu.

Bili smo mali tim, ali bili smo iracionalni i radili smo glupe pogreške. Nakon što prvi gol , odustali smo od svog zamaha i to je jako utjecalo na nas. I nismo mogli ići na put dovoljno.

Fulham je bio dragocjena prednost u njihovom vodstvu prije nego što je preuzeo uzde.

Mings, koji je vodio Villu u odsustvu Jacka Grealisha, prekinuo je pokušaj povratka kod Emiliana Martineza, dopuštajući Mitroviću da uđe, oko vratara da postigne gol.

Međutim, Mings se popravio jer je Trezeguetu prvi put dao ubačaj za izjednačenje prije nego što je egipatski veznjak postigao drugi gol. Tri minute kasnije, uz pomoć suigrača Keinana Davisa.

Momčad Fulham -90 Min

Tim Fulham (Izvor: 90 min)

Engleski napadač Ollie Watkins dodao je trećinu unutar linije od šest metara.

Na poluvremenu se igralo 0-0. Villa je pomislio da su izborili penal kada je Watkins pao pod izazovom Maria Lemine.

Međutim, sudac Andy Madley sam se isključio nakon što je pogledao reprizu u epizodi pored terena.

Trezeguet potiče kasnu Villu da napreduje.

Uz ohrabrujuća očekivanja grčkog kapetana za sedmu utakmicu zaredom, čini se da je Villa u poziciji da zaostaju za sat vremena.

Dean Smith nadao se da će Grealisha dočekati zbog ozljede kože. No, povratak treningu dan prije utakmice srušio je planove menadžera Ville.

Trezeguet- Premijer liga

Trezeguet (Izvor: Premier League)

Villa je imala problema bez veznjaka Engleske. Štoviše, pobijedili su u samo jednoj od zadnjih šest utakmica.

I tražili su još jedan razočaravajući rezultat dok Trezeguet nije isključen neposredno prije nego što je Mitrović doveo Fulham u vodstvo.

Zabio je dva pogotka u razmaku od tri minute da preokrene utakmicu u svojoj glavi. I prije odigravanja trećeg gola namjestivši Bertranda Traorea, koji je preskočio Watkinsa da postigne gol.

Putovanjem u Liverpool i domaćom utakmicom protiv Manchester Cityja ovo je izvrstan povratak na pobjedničke staze.

koliko je godina Joe flacco supruga

Nakon napretka na 44 boda nakon 29 utakmica, 18 više nego što su imali u istoj kategoriji prošle sezone. Villa ima samo pet bodova s ​​europskog poretka.

Nadati će se da će se Grealish vratiti na turneju sljedećeg vikenda na Anfieldu. Ali barem smo dokazali protiv Fulhama da mogu uspjeti bez svoje vrijedne imovine.

Fulhamov najveći hit

Newcastle nije uspio ponovno pobijediti ranije ove nedjelje. Igra je predstavljala Fulhamovu najbolju priliku za izlazak iz dna tri koja se održavaju od prosinca 2020.

Izgledalo je kao da će to biti planirano za goste kad Mitrović zabije.

Tim Fulham (Izvor Facebook)

Tim Fulham (Izvor: Facebook)

Unaprijeđen u prvu momčad nakon što je postigao pet golova u tri kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u Srbiji, bivši igrač Newcastlea ispričao se zbog svog uključivanja.

Ali Fulham, ne prvi put ove sezone, nije uspio vidjeti utakmicu, a Villa je u razmaku od devet minuta postigla tri pogotka da očisti utakmicu.

Samo su Southampton (18) i Brighton (17) primili više bodova u pobjedi u Premier ligi ove sezone od Parkera.

S tri boda Fulham ostaje u obrambenoj zoni sa sedam preostalih utakmica. Uključujući i domaću utakmicu protiv Manchester Uniteda. Na putovanju u Arsenal i Chelsea, Fulham je u velikim problemima.

Njihova posljednja utakmica u sezoni, kod kuće protiv Newcastlea 23. svibnja, već izgleda da bi mogla biti presudna. Ali Parker se mora pobrinuti da Fulham u tom trenutku ostane neočekivan.

Zamjene su nam se promijenile, rekao je tim iz Aston Ville

Menadžer Aston Ville Dean Smith: To je izvanredno postignuće, na kraju pobjeda puna karaktera. Vjerujemo da imamo dobar sastav.

Bilo je to prije 20 minuta. Ponekad su vam potrebni igrači koji će utjecati na klupu. A ovo troje koji su nedvojbeno to učinili i poboljšali naš nastup.

Pretplatnici su nam promijenili igru. Trezeguet je došao i učinio ono što sam ga zamolio - izvršio je udarac. Ove sezone ponekad nije imao sreće i jako sam sretan zbog njega.

Menadžer Fulhama Scott Parker: Mislio sam da smo bili dovoljno utjecajni u ovoj igri. Ali prije 15 minuta ne bih rekao da mi se uopće sviđa. I to je nešto što ćemo morati popraviti.

Moramo biti iskreno iskreni. Posljednjih 15 minuta nismo nešto što možemo očetkati ispod tepiha. Ako to ponovimo, nećemo dobivati ​​nogometne utakmice.

Igre su sada sve čvršće i brže jer ih je sada ostalo sedam.