Anfernee Simons vezala je NBA rekord kako bi prekinula niz poraza Trail Blazersa

Koji Film Vidjeti?

Portland Trail Blazersi su se u utorak navečer suočili s Indiana Pacersima u Bankers Life Fieldhouseu.

Blazersi su imali niz od pet poraza, dok su Pacersi imali niz od tri poraza.

Tako su Blazersi očajnički željeli prekinuti niz poraza i to su učinili sjajnim pucanjem svog čuvara Anfernee Simons.

Simons je postavio rekord u franšizi, a također je vezao NBA rekord šutirajući trice i donio pobjedu od 133-112 nad Pacersima.

Njegovo briljantno šutiranje, zajedno s Damianom Lillardom i CJ McCollumom, bilo je ključno za pobjedu.

Time je okončan njihov niz od pet poraza.

Obje momčadi snažno počinju

Obje su momčadi dobro počele, krenuvši glava u glavu tijekom prve četvrtine, vodeći 35-34.

Indiana Pacers je u prvoj četvrtini poveo samo bod prednosti ispred Blazersa.

CJ Mcollum započeo je utakmicu udarajući skakača za Blazerse i Pacerse Caris Levert odgovorio je skakačem.

Portland je zaostajao za Pacersima do 2:12 da bi završio prvu četvrtinu, a zatim je Anfernee Simons povela trail Blazers nakon zagrijavanja iza crte.

Ali Pacers ’T.J. McConnell odgovara desnim bekom skakačem koji preuzima vodstvo.

Obojica su išla naprijed-nazad i povela natrag, a McDermott je pogodio posljednji udarac za četvrtinu i donio bod vodstva Paceru.

je vuk blitzer oženjen crnkom

Blazersi su do kraja utakmice poveli na kratkotrajnim Pacersima

Pacersi bez All-star napadača Domantasa Sabonisa i centra Mylesa Turnera koji su propustili utakmice zbog ozljede nisu uspjeli kontrirati ofenzivnoj momčadi koju su predvodili Damian i McCollum.

Kao rezultat, Blazersi su na poluvremenu poveli sa 73-62.

Pacersi su povećali vodstvo od jednog poena u 1. četvrtini na 3 poena na početku druge četvrtine.

Zapravo su Blazersi opet zaostali za Pacersima početkom četvrtine.

Tada McCollum zagrijava tricu da izjednači utakmicu s 8:16 preostalih u četvrtini.

I Lillard je pogodio skakača u sljedećem posjedu kako bi Blazersima donio vodstvo.

Pacersi su uzvratili i igra bila izjednačena oko minute, ali ubrzo je Blazer napravio seriju 21-5 i poveo.

Nakon toga, Blazersi su poveli 11 poena u treću četvrtinu.

Anfernee Simons zabila je 12 poena silazeći s klupe pucanjem 4-of-4 iz dometa tri poena, da bi došla do vodstva od 11 poena.

Blazersi su nastavili dominirati i u trećoj četvrtini, a Carmelo Anthony i Simons pogodili su tri pogotka.

Oni su gorjeli u trećoj četvrtini i u trećoj četvrtini postigli 40 koševa. Zajedno s Anthonyjevim skakačem na zujanju za rezultat 113-78.

Blazersi su u četvrtoj četvrtini imali prednost od 33 razlike, a vodstvo se na početku četvrtine produžilo na 36 poena.

Simons je bez promašaja pogodio svoju 8. i 9. tricu bez promašaja postavivši rekord franšize na početku četvrte četvrtine.

I također vezao NBA rekord s GSW-om Klay Thompsonom prije Stephena Curryja.

Harry Giles III iz Blazersa napravio je kante da bi završio četvrtinu dovodeći prednost 133-128 nad Pacersima.

Anfernee Simons večeras je predvodila Blazerse postavljajući rekord u franšizi.

Trail Blazersima je trebala velika pobjeda protiv Indiana Pacersa jer su prvi bili u nizu od pet poraza.

Damian Lillard, CJ McCollum i Jusuf Nurkic dali su svoj najbolji učinak postigavši ​​visoki bod da daju bod.

koliko je star Pete Carroll iz Seaattla Seaattla

No, večeras je igračica koja je najviše blistala bila Anfernee Simons koja je napravila većinu trojki.

Anfernee Simons blista za Blazerse

Anfernee Simons blista za Blazerse (izvor: obožavatelji.com )

Također je postavio rekord u franšizi pucajući bez pogotka s 9-10 na trice.

Pacersi su se više fokusirali na Damiana Lillarda i CJ McColluma tijekom igre što je ostalim igračima dalo priliku za šut.

Anfernee Simons najviše je iskoristila otvorene poglede iz tri dane šanse.

Srušio je i trojke s bilo kojeg mjesta bez obzira tko ga branio.

Glavni trener Trail Blazersa Terry Stotts rekao je, Imao je posebnu noć. Doista mekan dodir, na onima koji nisu svi bili neto, izgledalo je kao da su se samo nekako uvili.

Simons je ispustio 27 bodova u sezoni u pucanju 9-of-13, uključujući 9-tri pogotka bez promašaja.

je li Terry Bradshaw još uvijek oženjen?

Samo 21-godišnjak je vezao rekord franšize dok je pogađao svoj sedmi uzastopni tricu.

Oborio je rekord Terryja Portera koji je u jednoj utakmici postigao 7 za 7.

I postao igrač koji je bez promašaja u povijesti franšize pogodio većinu trojki.

Čuvarica Trail Blazersa Anfernee Simons rekla je, nakon toga nije bilo važno tko se natječe i koliko su bliski. Ako sam ga uspio skinuti, znao sam da će ući.

Blazersi će se sutra navečer po treći put u posljednjih tjedan dana mjeriti s Memphis Grizzliesima.