Andrew je nadmašio Stephena dok je GSW zapanjio da je zasjeo Sunce

Koji Film Vidjeti?

Noći nakon što su pobijedili 1. nositelja Utah Jazza, Golden State Warriors ponovno su zapanjili NBA, pobijedivši 2. nositeljicu Phoenix Suns 122-116 danas u Chase Centeru.

Stephen Curry Kasna trica protiv Utah Jazza donijela je Warriorsima pobjedu od 119-116.

Pobjedom nad Utahom Warriorsi su izborili mjesto na NBA play-in turniru.

Sad je pobjedom nad Sunsima Warriors držao pola utakmice ispred Memphis Grizzliesa, koji su stajali na 8. mjestu Zapadne konferencije.

Uz najboljeg igrača GSW-a, Stephen Curry i drugi su igrači blistali svojim nevjerojatnim igrama.

Šuterski čuvar GSW-a Andrew Wiggins nadmašio je najboljeg igrača i zvijezdu GSW-a Stephen Curry i vodio semafor.

Slično je Draymond Green ispustio triple-double, a Jordan Poole je ispustio nevjerojatne igre, a pojačali su se i drugi igrači.

Warriorsi su večeras pokazali svoj timski napor i večeras kako bi porazili Suns.

Ovo je treći susret ove sezone sa Sunsima koji su oba puta pobjeđivali Warriorse.

Ali treći put bolji timski napor Warriorsa pomaže u porazu Sunsa.

Phoenix Suns poveli su u prvoj četvrtini.

Kent Bazemore iz GSW-a otvorio je četvrtinu zabivši tricu iz kuta donoseći Warriorsima prvo vodstvo u noći.

Obje su momčadi izjednačile 5-5 nakon što su odigrale minutu i pol u prvoj četvrtini.

Curry je odustao od postavljanja dajući prednost Warriorsima. Sunsi su zaostajali za Warriorsima čak četiri boda.

No, ubrzo je Phoenix poveo jedan bod s 6:57 preostalih u četvrtini na 15-14.

Draymond Green ispustio je tricu dajući Warriorsima ponovno vodstvo.

Kent Bazemore potom je ispustio raspored odmah nakon toga produžavajući vodstvo Warriorsa na četiri boda.

Chris Paul i Devin Booker unatrag u kantama Sunsa poveli su Warriorse na pola puta u utakmicu.

Greenov lob Andrewu Wigginsu i Wigginsovom zakucavanju vratio je prednost Warriorsima.

Međutim, Sunce se probilo kroz obranu Warriorsa preuzimajući sumorno vodstvo s 2:45 preostalih u četvrtini na 27-23.

Chris Paul skakač iznutra iz luka doveo je Sunsi u vodstvo od 6 poena. Jae Crowder je strijelac u sljedećem posjedu natjerao Warriorse na timeout.

Sunsi su poveli jedanaest bodova, a preostala minuta im je preostala.

Warriorsi su pali 13 poena 36-23 kada je sat pokazao 58,6 sekundi.

Tada je napokon Wiggins zabio koš za Warriorse. Ali Devin Booker odgovorio je desno.

A Steph je zabio odmah nakon što je smanjio vodstvo na 11 poena, a Wiggins je pucao iza luka i smanjio vodstvo na 8 poena, a sve u posljednjih nekoliko sekundi preostalo je da završi četvrtinu.

U drugu četvrtinu ušli su 29-38 s vodstvom Sunsa.

Sunsi su u drugom zadržali vodstvo.

Warriorsi su zaostajali za Sunsima s 13 koševa 45-32, otprilike tri minute u drugoj četvrtini.

Tada je Jordan Poole izvukao faul zabijajući koš, međutim Suns je odgovorio desnim bekom održavajući vodstvo.

Jordan je postigao još jedan koš smanjujući prednost na deset bodova. A Jevon Carter uzvratio je tricom.

Stephen pogađa tricu s druge strane za Warriorse. Crowder uzvraća sa svoja tri koša.

Išli su naprijed-natrag i zabijali dok su Sunsi i dalje bili u vodstvu od 57-44 sa 4:31 sekunde preostale u četvrtini.

Dole 16 poena, Baze more izvukao je prekršaj dok se vozio do koša nakon što je ukrao Booker.

Warriorsi su serijom 6-2 doveli utakmicu do 10 bodova dok je Juan Toscano-Anderson branio Devina Bookera od gola za Sunce.

I jake ofanzivne igre Warriorsa.

za koga je Michael Oher oženjen

Warriorsi su na kraju četvrtine još uvijek imali 10 bodova zaostatka, ali Wiggins je polaganjem točno uz zujanje smanjio prednost na 8 poena, završavajući četvrtinu.

Četvrtina je završila 66-58, Sunsi u vodstvu.

Sunca i dalje dominiraju Ratnicima.

Unatoč sjajnim igrama sa strane Warriorsa, oni su i dalje bili iza Sunsa na pola puta.

To se nastavilo u trećoj četvrtini, jer je Chris Paul otvorio treću skakačem srednjeg ranga.

Steph je pogodio tricu odmah nakon Paulovog skakača preko njega.

Išli su naprijed-natrag zabijajući kante održavajući međusobni jaz.

Warriorsi su pokazali sjajan timski rad kako bi skratili zaostatak i spustili se s 10 poena na 82-78 s još oko četiri minute igre.

No, Booker je iskoristio svaku priliku koja mu je pružila da Sunce održi u vodstvu.

Slično tome, Steph je također riskirao svaku priliku, izvlačeći prekršaje zajedno s kantama kako bi Warriorsi ostali u igri.

Poole i Booker pokazali su dvoboj s tri poena u posljednjoj minuti četvrtine.

I četvrtina je završila 98-92 sa Sunsima u vodstvu ponovno.

Warriorsi su se vratili da poraze Sunca.

Od početka četvrtog, Warriorsi su svi otpušteni.

Kako su započeli četvrtinu sa serijom 6-2, doveli su utakmicu do dva boda.

Ipak su i dalje zaostajali za Sunsima jer je Craig pogodio tricu produžujući vodstvo na pet bodova naknadno.

Wiggins koji je prije toga pokazao sjajne igre nastavio je isto i u četvrtom, dok je izvlačio prekršaj ispuštajući koš kako bi odmah odgovorio na Suns.

Svi su bili izjednačeni 103-103, a preostalo je 7:06 u četvrtini.

Paul je potom pogodio skakača srednjeg ranga preuzimajući vodstvo za Sunce. Steph je također odgovorio desnim bekom skakačem kako bi ponovno izjednačio utakmicu.

Booker je pogodio tricu u sljedećem posjedu Sunca, a Wiggins je zakucao na Greenovu dodavanju da odgovori.

Ovako su išli naprijed-nazad ispuštajući kante, braneći se s posljednje tri minute na satu.

Trojka Andrewa Wigginsa izjednačila je utakmicu. I Paul trica s desne strane vratio je Sunsa u vodstvo.

Juan je pogodio tricu da uzvrati odgovor Paul je izjednačio igru, a Poole je pogodio još tri poena da Warriorsi povedu.

Wiggins je tada udario skakača kako bi produžio vodstvo na pet bodova za Warriorse.

No, Sunsi su odmah odgovorili kad je Crawford pogodio tricu.

Steph je pucao lijevom postavom da pobijedi sat za šut, produžujući opet vodstvo.

Smanjivši se za 16 poena u jednom trenutku, Warriorsi su se vratili i poveli sa 116-120 s preostalih 42,7 sekundi igre.

I na kraju utakmicu završili 122-116 sa 6 koševa prednosti.

Ratnički timski rad za pobjedu

Warriorsi u posljednjih nekoliko mjeseci prikazuju predstave koje se od njih nisu očekivale na početku sezone.

Dubs osvajaju No.1 Jazz (izvor: cvrkut )

Ovo je definitivno pobjeda u karakteru, rekao je napadač Warriorsa Draymond Green. Puno govori o rastu ove momčadi. Prije nekoliko mjeseci ovu bismo utakmicu vjerojatno izgubili do 40. To je velik rast.

No zadnja utakmica i večerašnja utakmica iznenađuju sve još više jer su porazili 1. nositelja Utah Jazza i 2. mjesto Phoenix Sunsa.

Činili su to leđa uz leđa.

Sve se to dogodilo dok su svi u momčadi Warriorsa poravnavali svoju igru.

A momčad se pojačala kad su Curryja druge momčadi dobro branile.

Taman smo se zadržali, rekao je trener Warriorsa Steve Kerr. U prvom su poluvremenu imali 16 godina i očito su sjajno radili Steph ( Stephen Curry ) i visjeli smo tamo i nastavili pomicati loptu i vjerovati jedni drugima, a momci su se pojačali i uputili velike šuteve i velike igre niz potez.

Večeras su svi blistali svojim igrama dajući im četvrtu pobjedu uzastopno.

Warriorsi su pobijedili dok je Andrew Wiggins vodio na semaforu nadmašujući Steph.

Andrew Wiggins je nadmašio Stephen Curry vodeći na semaforu, ispustivši 38 poena, 7 skokova i 3 asistencije.

U prvom je dijelu s poda pucao 10-of-13, dok je ostatak ekipe bio 15-za-37.

Izašao sam pokušavajući biti agresivan, rekao je Wiggins. Osjećam da to svi žele od mene i to pokušavam učiniti s obje strane poda.

Odgovara na zvono, obrambeno, uvredljivo, rekao je Draymond Green. [Utorak] bio je nevjerojatan. Možete to vidjeti od početka.

Napadao je, dobivao je uvredljive skokove, pogađao je skokove, ulazio u stativu.

Green je dodao, postigao je svaki mogući način. Nastavio je rasti. Bilo je sjajno gledati njegov rast.

Tip kojeg je puno ljudi otpisalo u karijeri i samo rekao: ‘Ma, dobit će svojih 20 bodova, i to je to.’ Doista je pristupio izazovu.

Rezultat momčadi Warriorsa.

Stephen Curry napravio 21 poen, 3 skoka i 6 asistencija.

Slično je i Kent Bazemore pao 17 poena uz 3 skoka i 2 asistencije.

I Draymond Green napravio je triple-double zabivši 11 poena, 10 skokova i 11 asistencija.

Jordan Poole vodio je klupu Warriorsa spuštajući 20 poena i 4 skoka igrajući 20 minuta.

Warriorsi su se vratili do pobjede unatoč snažnom startu Sunsa.

odell beckham jr statistika srednje škole

Moramo se snalaziti i osjećati ugodno u tim okruženjima i nismo to radili dosljedno, rekao je trener Sunsa Monty Williams.

Utakmica je išla našim tokom, razdvajali smo ih u prvom poluvremenu, a onda se događalo neko cvrkutanje i neka glupost, činilo se da se to promijenilo i moramo biti u stanju ostati stabilni.

Semafor Phoenix Suns.

Unatoč porazu, Sunsi su na ploči postigli dobar rezultat.

Devin Booker vodio je strijelce za Suns, ispuštajući 34 poena, 7 skokova i 4 asistencije.

Chris Paul ispustio je double-double, postigavši ​​24 poena i 10 asistencija uz tri skoka.

Do sada smo imali stvarno dobru regularnu sezonu, ali mislim da je intenzitet ovih utakmica dobar za nas. Rekao je Paul.

Nastavit ćemo učiti od njih. Na kraju dana, dobili smo mladu momčad i sve ove situacije u kojima se nalazimo su nam nove. Idemo dalje.

Slično je i Jae Crowder zabio 20 poena, 2 asistencije i 4 skoka.

Dok je Torrey Craig vodio klupu, postigavši ​​8 poena, 4 skoka i 2 asistencije.

Sunsi ugošćuju Portland Trail Blazers u posljednjoj domaćoj utakmici u četvrtak, dok Warriors u petak navečer ugošćuje New Orleans Pelicans.