Aaron vodi do pobjede Pacera, Celtics se vraća da bi dobio utakmicu u produžecima

Koji Film Vidjeti?

Indiana Pacer pobjeđuje Orlando Magic sa 111: 106 u petak navečer u Amway Centru.

Stranski napadač Indiana Pacersa Aaron Holiday došao je snažno s klupe za pobjedu Pacera nad Orlando Magicom.

Ovo su Aaronove međusobne utakmice s vodstvenim rezultatom za Pacerov tim koji je timu donio dvije uzastopne pobjede.

Došavši s klupe Aaron je postigao 20 poena, 2 skoka i 3 asistencije. Prethodno je u pobjedi nad Minnesotom postigao 22 najbolja u sezoni.

Da bi dobio tih 20 bodova, postigao je šest od 11 Indiana-ovih 3 trica. Napravio je svoja prva četiri pokušaja izvan luka. Završio je 6 od 10 u petak izvan luka.

Njegovih šest trica obilježilo je vrhunac sezone, a također je nadmašilo sezonski prosjek postignutih rezultata za osam uzastopnih utakmica.

Šest trojki za Aarona u karijeri

Šest trojki za Aarona u karijeri (izvor: twitter.com )

Nisam navikao na sjajne igre, ali navikao sam pucati loptom i praviti kante.

I držim se visokog standarda, rekao je Holiday, koji je postigao 13 od svojih posljednjih 19 hitaca u 3 poena.

Kad sam stvarno ljut kad imam jako loše igre. Danas sam imao četiri okreta i to sam samo ja izvodio glupe predstave.

Sabonis se nakon tri utakmice vratio u početnu postavu.

Slično, Domantas Sabonis dodao je 16 koševa, 15 skokova i šest asistencija u svom povratku nakon odsutnosti od tri utakmice.

Sabonis je u prvom poluvremenu napravio double-double kada je postigao 11 poena, 12 skokova i pet asistencija.

Isto tako, Dough McDermott u roku od 21 minute postigao je 19 poena, šest skokova i ukradenu loptu.

Brogdon se također vratio nakon što je propustio prethodne četiri utakmice s ozljedom desnog kuka. Imao je 11 poena, a nedostajalo mu je svih pet njegovih šuteva za 3 poena.

Gledajući igru ​​svog tima trener Indiane bio je jako ponosan.

Vraćamo momke, lijepo smo pomaknuli loptu i jako je dobro dijelimo, rekao je trener Indiane Nate Bjorkgren.

Od naše klupe dobivamo velike doprinose. Ta sveukupna spremnost je ono što bih volio vidjeti kako se nastavlja.

S druge strane, Orlandov čuvar Terrence Ross teško je napao Pacers jer je u četvrtoj četvrtini postigao 10 od svoja 24 poena.

James Ennis III izveo je dva slobodna bacanja kako bi Magic smanjio na 109-106 s preostalih 14,9 sekundi. Ali T.J. McConnell ga je zapečatio s dva slobodna bacanja s preostalih 8,7 sekundi.

U Bambi imao 14 poena i šest skokova za Magic.

Definitivno sam u trendu, ali moram biti stroži prema sebi, rekao je Bamba koji je blokirao tri hica.

Pacers se u ponedjeljak sastaju s Memphis Grizzliesom, a Magics s Milwaukee Bucksom.

Boston Celtics je u produžecima pobijedio Minnesota Timberwolves.

Boston Celtics pobijedio je u petak u produžetku Minnesota Timberwolves sa 145-136 u produžecima.

Timberwolves je počeo jako i preuzeo 12 bodova prednosti u prvoj četvrtini nad Celticsom.

Aaron Leads

Aaron Leads

No, Celtics je snažnim šutem u drugoj četvrtini smanjio vodstvo. Oni su prikupili 32 boda, a Minnesota samo 27 bodova.

Međutim, snažno šutiranje Minnesote u 1. četvrtini pomoglo im je zadržati vodstvo od 7 poena nad Celticsom.

sinovi howie long u nfl

Ubrzo se Celtics vratio snažan nakon što je Minnesota primila slobodna bacanja.

Kemba Walker iz Celticsa zviždao je zbog prekršaja na pogon Anthonyja Edwardsa do koša s 4:49 u trećoj četvrtini.

Nakon toga, Walker se nije složio s pozivom koji je doveo do tehničke pogreške. Brad Stevens je također izazvao poziv, ali prekršaj je ostao.

Nakon što je obraćena Minnesota primila tri slobodna bacanja zbog prekršaja nad Walkerom za vodstvo od 13 bodova.

Celticsi su igrali s još jačom snagom. Napravili su sjajnu igru ​​kako bi gurnuli loptu uz igralište. Kako je Boston odmah reagirao na slobodna bacanja sa 16-5 nizom koji je došao u roku 92-90 kasno u četvrtini.

I u obrambenom su se kraju iznimno dobro snašli u blokiranju pogotka Timberwolvesa.

Celticsi su u četvrtoj četvrtini dodali čak 11 bodova prije nego što su Timberwolvesi iznudili produžetke.

Konačno su Celtics kontrolirali produžetke i ostvarili impresivnu pobjedu od 145-136 nad Timberwolvesima.

Jayson Tatum je u noći postigao impresivnih 53 boda, što ga čini najmlađim igračem u povijesti franšize koji je u jednoj igri postigao 50 bodova.

Također je postao prvi igrač Celticsa od tada Larry Bird da postigne čak 53 boda.

Tatum je završio s double-double postizanjem 53 poena uz 10 skokova i četiri asistencije. Slično, Jaylen Brown postigao je 26 poena, 5 skokova i 3 asistencije.

Jayson Tatum postaje prvi igrač Celticsa koji je postigao 53+ poena od Larryja Birda (izvor: twitter.com )

Slično, Marcus Smart postigao je 24 poena uz 6 skokova i 8 asistencija. Kemba Walker završio je sa 17 bodova.

D ’Angelo Russell vodi Timberwolvese u produžetke.

S druge strane, Karl-Anthony Towns ispustio je double-double, postigavši ​​30 poena, 10 skokova, 7 asistencija.

D’Angelo Russell vratio se za Timberwolvese i postigao 26 poena uključujući 4 skoka i 8 asistencija s klupe.

Russell je u četvrtoj četvrtini postigao 19 od svojih 26 poena i produžio je večeras.

Također je postigao trojku s 8,6 sekundi lijeve utakmice koja je izjednačila utakmicu na 124- sve odvodeći utakmicu u produžetke.

U međuvremenu je Anthony Edwards zabio 24 poena uz 5 asistencija i skokova. Isto tako, Josh Okogie je pao 16 bodova, Jade Mc daniels je pao 11 bodova.

Pobjedom, Boston Celtics nalazi se na 27-26 i zauzima 7. mjesto u Istočnoj konferenciji, a u ponedjeljak će se suočiti s Toronto Raptorsom.

U međuvremenu, Timberwolves se suočava s Chicago Bullsom u Target Centru.