76ers odnosi pobjedu nad Wizardsima u 1. utakmici

Koji Film Vidjeti?

Doigravanje za Istočnu konferenciju br. 1 Philadelphia 76ers započelo je danas u Wells Fargo Centeru, dok su se za utakmicu 1 suočili s Washington Wizardsima.

76ersi su pobijedili Wizardse sa 125-118 i preuzeli prednost domaćih terena nad Wizardsima koji su vodili u 7 serija igra.

Tobias Harris postigao je najvišu karijeru u NBA doigravanju, dok obrana Bena Simmonsa sjaji dok ovo osnažuje 76ers u 1. utakmici.

Obje momčadi krenule su snažno u prvoj polovici, ali 76ersi su se probili u drugom dijelu i na kraju odnijeli pobjedu nad Wizardsima.

Head-to-Head započinje u prvoj četvrtini.

Joel Embidd započeo je četvrtinu skakačem, a Alex Len uzvratio je skakačem ljevice.

Oboje su izjednačili utakmicu 4-4 s preostalih 10:37 u četvrtini.

Nakon toga, 76ersi su trčali 13-4 dok je Ben Simmons ispustio skakača. Slijedi polaganje Tobiasa Harrisa na dodavanju Setha Curryja.

Bradley Beal je pogriješio za Wizardse, dajući priliku Simmonsu dok se vozi do koša s druge strane i završava polaganjem.

Tada Tobias Harris ispusti skakača. Te kante daju 76ersima niz 6-0 od trke 13-4.

Dok Russell Westbrook udara skakača da odgovori.

Nastavljajući niz Harris pogađa drugog skakača odmah nakon 8:13 preostalih u četvrtini.

Pogodio je skakača s leđa na leđa na polovici četvrtine, donoseći 76ersima 10 bodova prednosti.

No, Wizards polako počinju pronalaziti svoj ritam dok se vraćaju u četvrtini.

Prvo su napravili niz od 4: 0 da bi utakmicu doveli do pet bodova, a preostalo je 3:39 u četvrtini.

No, Wizards je 76ers ipak zaostao za šest razlike.

Ish Smith blokirao je Harrisa, što je Davisu Bertansu donijelo kantu iza crte od tri poena, dovodeći utakmicu u bod.

Bertans pogađa još jednu tricu dovodeći prvi put u vodstvo nad 76ersima nakon što je zaostao s čak 10 poena.

Ubrzo su Wizards povećali vodstvo na četiri boda s manje od minute igre.

Harris zatim pogađa kantu smanjujući vodstvo na dva boda, a zatim Dwight Howard izvlači prekršaj kantom dovodeći 76ers u vodstvo.

Westbrook tada Wizardsima donosi vodstvo od jednog boda, a preostalih 7.6.

Četvrtina završava 28-27.

Snažno šutiranje s obje strane u drugoj četvrtini.

Ish Smith dvojkom otvara drugu četvrtinu. Slijedi Bealov skakač za vodstvo od pet koševa.

Embiid je tada izvukao prekršaj dok pravi koš poravnavajući utakmicu s 9:30 na satu.

Obje su momčadi išle naprijed-natrag pogađajući kantu.

Danny Green pogađa tricu, a Rui Hachimura odgovara uzvraćajućim skakačem.

Embiid i Harris pogodili su leđa u leđa i donijeli 76ersima prednost od četiri boda.

Len tada pogađa skakača kako bi smanjio zaostatak.

Ali Harris je pokucao tricu kako bi opet povećao zaostatak. Len je povukao prekršaj i kantu kako bi opet smanjio zaostatak.

Sjajno pucanje Harrisa nastavlja se dok pogađa žlice za leđa, dovodeći prednost od četiri poena s 3:44 preostalih u četvrtini.

Westbrook potom vozi do koša i završava polaganjem praćenim tricom Raula Neta dovodeći Wizardse do vodstva od jednog poena.

Obje su momčadi ponovno izjednačile na 51-51 s preostalih 2:26.

Harris je nastavio izrađivati ​​kante za 76ers kako bi poveli.

Čarobnjaci su odgovorili da ponovno izjednače utakmicu.

Dwight je izvukao prekršaj i kantu dovodeći 76ersa do četiri boda prednosti.

Bertans tada pogađa tricu dovodeći utakmicu do poena.

koliko je visok teniser isner

Gafford zatim ispušta kantu na Beal-ov promašaj, donoseći Wizardsima ponovno vodstvo za bod.

Četvrtina završava 62-61 s vodstvom Wizardsa.

Wizards su pucali u trećoj četvrtini.

Russell Westbrook postiže prve bodove u trećoj četvrtini na slobodnim bacanjima.

Joel embiid ispušta tricu s 10:32 preostalih u četvrtini, što dovodi do izjednačenja na 66-66.

Tada Len uzvraća vedrom na dodavanju Westbrooka.

Seth Curry potom pogađa tricu, nakon čega dolazi u vodstvo za 76ers.

Obje su momčadi išle naprijed-natrag i postigle prednost.

Harris pogađa polaganje Simmonsovog odbijenog dodavanja, a zatim Simmonsovo zakucavanje na Embiidovu promašenu kantu.

Wizards je potom napravio seriju 7-1, povevši s tri boda prednosti na polovici četvrtine.

Harris je potom pogodio tricu za izjednačenje na 77-77.

Čarobnjaci zatim vode kantom, a potom Seth pogađa tricu za vodstvo 76ersa.

Danny Green potom ispušta raspored produžujući prednost za 76ers.

Beal odgovori kantom kako bi Čarobnjacima donio jedan bod.

Green pogađa tricu desnog beka dovodeći četiri poena prednosti ispred Wizardsa.

Slijedi Sethova trica na dodavanje Harrisa kako bi 76ers doveo do sedam koševa prednosti.

Beal odgovara skakačem, a Seth također skakačem.

Ish Smith namješta Gafforda za kantu.

76ersi su iskoristili 8 bodova prednosti s 1:21 preostalih na satu.

Embiid odgovara odmah nakon što je Beal zabio kantu dok četvrtina završava 93-99 sa 76ers u vodstvu.

76ersi uzimaju pobjedu.

Protresi Miltona pogađa tricu dok 76-eri vode devet bodova.

Uzvratio je Robin Lopez, a kanta je smanjila vodstvo 95-102, nakon samo minute igre.

George Hill je zatim uzvratio polaganjem da produži vodstvo.

Westbrook ispušta skakača dovodeći utakmicu do pet poena.

Nakon toga, Seth je uzvratio skakačem i poveo sedam poena do 76ersa.

Rui Hachimura tada ispušta tricu dovodeći utakmicu u okvir od četiri poena.

Curry opet ispusti kantu za 76ers.

Green je pogodio tricu na dodavanje Harrisa dovodeći 76erse u vodstvo od 9 bodova, a preostalo je 3:13 u igri.

Obje su momčadi išle naprijed-natrag i zabijale.

Bertans je pogodio tricu dovodeći utakmicu do šest poena uz preostalih 1:52.

Hachimura sruši tricu da smanji vodstvo.

Embiid izvodi dva uzastopna slobodna bacanja, a preostalo je samo 14 sekundi što pečatira utakmicu za 76ers.

Kako igra završava 118-125, pružajući 76ersima prvu pobjedu.