Povratak 76ersa izjednačio je seriju

Koji Film Vidjeti?

Philadelphia 76ers i Atlanta Hawks suočili su se u utorak navečer za utakmicu 2 polufinala Istočne konferencije.

Pobjedom u 1. utakmici, Hawksi su tražili još jednu pobjedu, nastavljajući zamah iz 1. igre.

S druge strane, 76ersi su došli s misijom da izjednače seriju.

I uspjeli su vezati seriju pobijedivši Atlanta Hawks.

76ersi su pobijedili Hawksa sa 118-102 iza vrućeg pucanja Joela Embiida.

Osim Embiida, Seth Curry i Tobias Harris dali su 20 plus poena, dok je Shake Milton svojim briljantnim šutiranjem u drugom dijelu pomogao promijeniti igru.

S druge strane, Trae Young i Danilo Gallinari predvodili su Hawkse u ofenzivnoj završnici i zadavali poteškoće 76ersima unatoč porazu.

76ersi su krenuli jako, poveli u prvom dijelu i dominirali Hawksima veći dio četvrtine.

Snažna ofenziva obje momčadi u prvom poluvremenu.

76ersi su poveli s osam koševa rano u prvoj četvrtini, jer je Tobias Harris polaganjem i preokretnim skakačem odmah na sljedećem posjedu povećao vodstvo na 12 bodova.

Seth Curry je prolazio Ben Simmonsa za zakucavanje doveo je 76ers u vodstvo od 18 koševa s 3:39 preostalih za igranje u prvoj četvrtini.

76ersi su nastavili dominirati Hawksima tijekom cijele četvrtine.

Bilo im je 31-20 godina dok je Onyeka Okongwu blokirao Georgea Hilla na rubu.

Ali Tobias Harris je u nastavku nastavio s plovkom koji je doveo do vodstva 76ersa od 13 bodova, a preostalo mu je 2,6 sekundi.

Prva četvrtina završila je 33-20 s vodstvom 76ersa.

Hawksi se vraćaju u drugoj četvrtini.

Smanjivši 13 poena, Hawksi su ušli u drugu četvrtinu i brzo smanjili vodstvo na 11 poena.

I opet na 8 poena nakon što je Danilo Gallinari ispustio kantu iza crte od tri poena.

Hawksi su smanjili vodstvo na dva boda, jer je Clint Capela zakucao na uličici Traea Younga.

Dok je Joel Embiid odmah odgovorio uz zakucavanje s druge strane.

76ersi su opet produžili vodstvo s 44-35 s manje od pet minuta preostalog za igranje u drugoj četvrtini.

Embiid je ispustio izblijedjelog skakača i produžio vodstvo na 11 poena.

No, Hawks se opet vratio.

Smanjujući vodstvo na osam bodova, preostalo je više od tri minute prije nego što je Seth Curry ispustio tricu.

I 76ersi su opet dominirali Hawksima.

koliko je super zdjela osvojio troy aikman

Kevin Huerter ispustio je tricu s preostale 34 sekunde.

A Danilo Gallinari došao je do još jedne trice s preostale samo dvije sekunde.

Kao da su se Hawksi vratili, smanjivši se s 13 poena početkom četvrtine na samo četiri boda zaostatka neposredno prije drugog dijela.

76ersi ponovno dominiraju Hawksima u trećoj četvrtini.

Hawksi su ponovno zaostali za 76ersima početkom treće četvrtine.

Kako su 76ersi poveli sa 7 poena, a preostalih 7:15 bilo je u trećoj četvrtini.

Dok je Embiid srušio tricu na dodavanje Tobiasa Harrisa.

Clint Capela smislio je zakucavanje na uličici Trae Young.

Bogdan Bogadanović srušio je tricu, smanjujući vodstvo na bod s manje od četiri minute preostalog za igranje u trećoj četvrtini.

Hawksi su potom poveli na bod s preostalih 2:22 za odigravanje u trećoj četvrtini.

Dok je Shake Milton srušio tricu preuzimajući vodstvo odmah natrag.

Milton je srušio tricu na zujalicu, završavajući četvrtinu 84-91 u korist 76ersa.

76ersi su brzo poveli 11 poena prednosti početkom četvrte četvrtine.

Dok je Dwight Howard došao do kante nakon što je dobio ofanzivni odskok.

Shake Milton nastavio je s vrućim golovima, ispuštajući tricu.

To je 76ersima donijelo 19 bodova prednosti, krenuvši 107-88 s otprilike osam minuta igre.

Joel Embiid srušio je skakača koji je zapečatio utakmicu za 76ers.

76ersi su odnijeli pobjedu, pobijedivši Hawkse 118-102 i izjednačivši seriju 1-1.

Joel Embiid vruće postizanje pogotka predvodio je 76ers.

76ersi su dominirali Hawksima iza vrućeg pucanja Joela Embiida.

Vodio je strijelce, ispustivši najviši rang u karijeri s 40 bodova.

Uz 13 skokova i 2 asistencije, prolazeći 13 od 25 s terena i 12 od 16 s linije za slobodna bacanja.

Sada postaje prvi igrač Sixersa koji je ispustio 40 bodova plus u igri doigravanja od Allena Iversona.

I s 10 skokova u igri, postaje prvi igrač koji je imao 40 poena i 10 skokova od Billyja Cunninghama 1970. godine.

Osim Embiida, starteri 76-ih Tobias Harris i Seth Curry izbacili su nevjerojatan učinak za pobjedu.

Tobias Harris ispustio je 22 poena, 6 skokova i 4 asistencije, dok je Seth Curry pridonio iza luka.

Ispustio je pet od svojih šest pokušaja iza luka i utakmicu završio s 21 poenom i 2 asistencije.

U međuvremenu, Shake Miton zapalio se silazeći s klupe i ispustivši 14 poena sve u drugom dijelu.

Također je napravio 3 skoka i asistenciju i bio je pet od osam s terena, a četiri od pet s linije za tri poena.

Uz to, imao je +15 za 14 minuta, drugi najviši +/- ispod 15 minuta Sixerom u utakmici doigravanja od 1997.

Trae Young i Danilo Gallinari predvodili su Jastrebove.

S druge strane, Hawks Trae Young i Danilo Gallinari predvodili su napad u ofenzivnoj završnici.

Svaki je utakmicu završio s ekipno visokih 21 poen.

Trae Young predvodio je startere Hawksa, postigavši ​​21 poen i 11 asistencija double-double, uz 3 asistencije.

Slijedi Bogdan Bogdanović koji je ispustio 14 poena uz 7 skokova i 2 asistencije.

Dok je Clint Capela za start donio 10 poena i skokova.

A John Collins je napravio 10 skokova i ispustio 8 poena.

U međuvremenu je Danilo Gallinari vodio klupu Hawksa, postigavši ​​21 poen, 9 skokova i 2 asistencije.